دومین نسخه آزمایشی iOS 14 ،iPadOS 14، tvOS 14، watchOS 7 و macOS Big Sur

اپل به تازگی دومین نسخه آزمایشی iOS 14, iPadOS 14, macOS 11 Big Sur, watchOS 7 و tvOS 14 را برای توسعه دهندگان منتشر کرده است. نسخه‌های قبلی بعد از مراسم WWDC، حدود دو هفته پیش، در اختیار توسعه دهندگان قرار گرفته بود.

نصب این نسخه‌های آزمایشی به کاربران عادی توصیه نمی‌شود. نسخه نهایی این سیستیم عامل‌ها اواخر شهریور ماه یا اوایل مهر ماه عرضه خواهند شد. نسخه‌های فعلی برای یافتن باگ‌ها و مشکلات است که در آپدیت‌های آتی و نسخه نهایی رفع شوند.

نصب نسخه‌های آزمایشی، آن هم دومین نسخه توسعه دهندگان از یک نسل جدید سیستم عامل، می‌تواند عملکرد روزانه دستگاه شما را با مشکل مواجه کند. از سوی دیگر بسیاری از اپلیکیشن‌ها با این نسخه سازگار نیستند. اگر علاقه به نصب نسخه آزمایشی iOS 14 دارید، می‌توانید با مراجعه به این لینک نحوه نصب آن را بخوانید.

از تغییرات دومین نسخه آزمایشی iOS 14 می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

تغییر آیکون تقویم، ضخیم شدن عقربه‌های آیکون ساعت، هپتیک در موزیک، نوتیفیکشن کلیپ بورد یونیورسال، ویجت جدید برنامه Files، حذف کامل اپلیکیشن از طریق App Library، غیر فعال کردن نمایش کاور موزیک، هشدار حریم خصوصی وای-فای، بهبود ویجت یادآوری، نمایش اپلیکیشن‌های اخیر که به دوربین و میکروفون دسترسی داشتند در کنترل سنتر، رفع مشکلات برنامه هواشناسی، تغییر در ویژگی تصویر در تصویر، آیکون جدید برای قابلیت Family Sharing، عدم دسترسی اپلیکیشن‌های شخص ثالث به فونت‌های سفارشی و انتخاب اپلیکیشن‌های پیشفرض در هوم پاد.

اگر تغییر مهم دیگری در نسخه‌های آزمایشی یافته شد قطعا در مجموعه اپل خوره به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.

همچنین بخوانید:

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.