طرح مفهومی آیفون ۱۲ پرو با رنگ آبی دریایی بر اساس شایعات اخیر

انتظار می‌رود که اپل سری آیفون ۱۲ را امسال عرضه کند و طبق شایعات با یک طراحی جدید همراه است. ناچ یا همان بریدگی صفحه نمایش کوچکتر می‌شود و سرعت تازه سازی صفحه نمایش بالاتر، دوربین بهبود یافته و اتصال ۵G از سایر این تغییرات هستند. اکنون یک طرح مفهومی از آیفون ۱۲ پرو منتشر گردیده که طبق اخبار اخیر و با رنگ شایعه شده آبی است.

طبق شایعات، عرضه آیفون ۱۲ تا اکتبر به تاخیر میفتد اما وقتی وارد بازار شد، گزینه جذابی خواهد بود. جدا از پیشرفت‌ها در مشخصات و ویژگی‌ها، انتظار می‌رود آیفون آینده با طراحی و رنگ جدید به بازار بیاید. این تغییرات در طرح مفهومی بالا قابل مشاهده است.

اپل این عادت را دارد که با نسل جدید آیفون گزینه رنگی جدیدی را هم معرفی کند و برای آیفون ۱۱ پرو و آیفون ۱۱ پرو مکس سبز نیمه شب را رونمایی کرد. بر اساس گزارشات، آیفون ۱۲ پرو و آیفون ۱۲ پرو با رنگ آبی دریایی به بازار عرضه می‌شوند. به نظر می‌رسد اگر کسی به دنبال رنگ‌های تکراری نباشد، تنها گزینه انتخابی همین آبی دریایی است.

این طرح مفهومی توسط ConceptsiPhone ایجاد شده و فقط ۳۵ ثانیه است. در آن به صفحه نمایش اولد، ناچ کوچکتر، نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتزی صفحه نمایش و تراشه A14 اشاره می‌شود. همچنین در این ویدیو دوربین سه گانه (واید، زوم و سوپرواید) در کنار سنسور LiDAR به چشم می‌خورد و نشان داده می‌شود که این اسکنر می‌تواند عمق اشیاء را برای مدل‌های سه بعدی اندازه گیری کند. شما می‌توانید طرح مفهومی آیفون ۱۲ پرو را در بالا مشاهده کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.