مرورگر کریپتو اپرا برای iOS با کیف پول و پشتیبانی از وب۳

مرورگر Crypto اپرا اکنون برای آیفون و آیپد در دسترس است و با کیف پول کریپتو یکپارچه و دسترسی آسان به اپلیکیشن‌های وب۳ ارائه می‌گردد.

مرورگر اپرا کریپتو برای iOS عرضه شد

Opera Software، کمپانی نروژی فعال در توسعه مرورگرهای وب و فین‌تک، مرورگر کریپتو خود را برای iOS منتشر کرده است. این برنامه دارای یک کیف پول ارز دیجیتال داخلی است و از اپلیکیشن‌های Web3 پشتیبانی می‌کند. Crypto Browser در حال حاضر برای پلتفرم‌های ویندوز، macOS، iPadOS، اندروید و iOS در دسترس است. نسخه‌های آیفون و آیپد برای دانلود از طریق اپ استور قابل دریافت هستند اما نسخه مک باید از طریق وب سایت اپرا دانلود شود.

یک تجربه کریپتویی در دستان شما

این برنامه اپلیکیشن‌های Web3 را مانند هر سایت Web2 در دسترس قرار می‌دهد و در عین حال تجربه‌ای اختصاصی را برای افراد آشنا و تازه وارد ارز دیجیتال، فراهم می‌سازند. کیف پول غیر-حضانتی داخلی این برنامه از اتریوم (Ethereum)، پالی‌گان (Polygon) و سلو (Celo) در حال حاضر پشتیبانی می‌کند و دیگر فناوری‌های بلاکچین نیز در آینده به آن راه می‌یابند. مرورگر Crypto اپرا به طور خودکار اسکریپت‌های کریپتوجکینگ را مسدود می‌کند و از فناوری ۲ لایه اتریوم برای کاهش اثرات زیست محیطی و انرژی فناوری بلاک‌چین بهره می‌برد. کریپتوجکینگ به استفاده بدون رضایت از قدرت پردازشی دستگاه شما برای استخراج ارز دیجیتال گفته می‌شود که برخی از سایت‌ها از آن بهره می‌برند.

همچنین ببینید:

اگر از کیف پول‌های دیگری استفاده می‌کنید، می‌توانید هر کیف پول سازگار با ماشین مجازی اتریوم را با کیف پول اپرا بازیابی کنید و دارایی‌ها و موجودی‌های خود را با اپرا کریپتو مدیریت نمایید. جدای از ارسال و دریافت توکن‌های پشتیبانی شده، این برنامه امکان تبدیل و خرید ارز را نیز برای شما فراهم می‌سازد.

اولین مرورگر Web3 دنیا

همانطور که اشاره شد با این مرورگر می‌توانید به برنامه‌های Web3 از جمله NFTـهای آن و برنامه‌های غیر متمرکز (با بیش از ۷ هزار سرویس پشتیبانی شده Polygon) دسترسی داشته باشید. حتی یک بخش برای مرور تازه ترین اخبار دنیای ارز دیجیتال همراه با پادکست وجود دارد. جدای از ویژگی‌های متمرکز بر Web3 و رمز ارز، این برنامه ویژگی‌های استاندارد مرورگرهای دیگر مانند تبلیغات، پاپ آپ و … پشتیبانی می‌کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.