تریلر رسمی فصل دوم سریال تهران | Tehran

سریال تهران یکی از بهترین عناوین سرویس اپل تی‌وی+ است و فصل اول آن در سال ۲۰۲۰ به پایان رسید. اپل سال گذشته این سریال را برای فصل دوم تمدید کرد اما از آن زمان خبر چندانی در این رابطه منتشر نشد. اما حالا انتظار به پایان رسیده است و ما تریلر رسمی فصل دوم سریال تهران اپل را داریم.

اولین قسمت از فصل دوم سریال Tehran در جمعه ۱۶ اردیبهشت ماه پخش می‎شود. این تریلر تقریبا ۲ دقیقه‌ای تصویر جالبی از فصل دوم را به نمایش می‌گذارد و طرفداران این سریال در فصل آینده می‌توانند منتظر چهره‌های جدید باشند.

گلن کلوز جدیدترین بازیگر اضافه شده به این سریال است و در کنار بازیگران بازگشته به این سریال مانند شروین النابی (بازیگر ایرانی) و نیو سلطان در فصل دوم حضور دارند. در ادامه نیز به توضیحات اپل که همراه تریلر فصل دوم بوده می‌پردازیم:

تامار یک مامور نفوذی موساد است که با هویت جعلی به تهران با هدف ضربه زدن به برنامه انرژی هسته‌ای می‌آید. اما ماموریت وی شکست می‌خورد و در دام یک زندگی جدید می‌افتد. تامار باید عملیاتی را طراحی کند که همه عزیزان او را در معرض خطر قرار می‌دهند.

فصل اول سریال ۸ قسمت بود و احتمالا فصل دوم نیز با همین تعداد قسمت عرضه خواهد می‌شد. اگر طرفدار این سریال هستید زمان زیادی را برای فصل دوم در انتظار نمی‌مانید. تریلر فصل دوم سریال تهران نیز در بالای همین مطلب قابل مشاهده است.

آیا این سریال را دیده‌اید؟ نظر شما درباره آن چیست؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.