در نسخه آزمایشی iOS 16 شاهد اشاره به هدست واقعیت ترکیبی اپل خواهیم بود

اپل می‌تواند اولین نشانه‌های رسمی به هدست واقعیت ترکیبی خود را در iOS 16، که خرداد ماه معرفی می‌شود، قرار دهد. همچنین ممکن است در رویداد WWDC 2022 مستقیما در مورد RealityOS یا rOS (نام احتمالی سیستم عامل هدست واقعیت ترکیبی اپل) صحبت کند.

رویداد WWDC مختص برنامه نویسان است و مشخص نیست که اپل در مورد سخت افزار در آن صحبت کند، اما پیش از این مارک گورمن از بلومبرگ گفته بود که اپل هدست واقعیت ترکیبی خود را در WWDC معرفی خواهد کرد. او اخیرا در خبرنامه خود گفته که اپل هدست را در رویداد معرفی نمی‌کند اما ارائه rOS دور از ذهن نیست.

گورمن گفته که اپل در پایان سال ۲۰۲۲ یا ۲۰۲۳ از هدست واقعیت ترکیبی خود رونمایی می‌کند. یک منبع ناشناس نیز گفته که iOS 16 که با نام داخلی سیدنی شناخته می‌شود، اشاره‌های بسیاری به هدست واقعیت ترکیبی اپل دارد.

شایعات حاکی از آن است که هدست واقعیت ترکیبی اپل یه محصول رده بالا می‌باشد و برای علاقه مندان به بازی و محتوای مصرفی است. در برخی از شایعات گفته شده که شما باید از آیفون همراه با هدست استفاده کنید و برخی دیگر می‌گویند که خود آن قدرت محاسباتی در حد مک M1 دارد.

گفته می‌شود این هدست یک پروژه آزمایشی است، قبل از اینکه اپل با عینک‌های واقعیت افزوده خود به بازار بیاید. این عینک AR شبیه به عینک گوگل خواهد بود.

با توجه به اشاره iOS 16 به هدست واقعیت ترکیبی اپل احتمالا عرضه این محصول نزدیک است. به نظر شما چه زمانی باید منتظر این هدست AR/VR باشیم؟

از طريق بلومبرگ
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.