اهداف هدست واقعیت ترکیبی اپل : بازی، رسانه اختصاصی و ارتباطات

پس از یک فاصله کوتاه، شایعات در مورد هدست وافعیت ترکیبی یا همان AR/VR اپل بازگشته‌اند. مارک گورمن در خبرنامه خود گفته که هدست اپل بر سه حوزه اصلی تمرکز خواهد داشت، بازی، رسانه اختصاصی و ارتباطات. این هدست قصد ندارد جایگزین یکی از محصولات فعلی اپل گردد.

گورمن می‌گوید که اپل نمی‌خواهد هدست واقیت افزوده و ترکیبی خود را «به زودی» جایگزین مک، آیفون یا آیپد کند.

اگرچه شایعات در مورد هدست واقعیت ترکیبی اپل نوید موفقیت این محصول را می‌دهند، اما پذیرش و موفقیت نهایی آن به حمایت توسعه دهندگان و مشتریان بستگی دارد. چندی پیش گورمن در گزارش خود گفت که این هدست گران قیمت خواهد بود و در اوایل سال ۲۰۲۲ عرضه می‌گردد. گزارش دیگری نیز در همین راستا منتشر شد و قیمت هدست اپل را در حدود ۳۰۰۰ دلار تعیین نمود.

گورمن مطمئن است که این هدست دسته بندی محصول جدیدی را برای اپل آغاز می‌کند و مینگ-چی کو معتقد می‌باشد که این هدست به اندازه مک قدرتمند خواهد بود. کو قبلا گفته بود که پردازنده این هدست وجه تمایز اصلی با رقبا است و قدرت محاسباتی در سطح مک خواهد داشت.

کو در گزارش خود گفته بود که با قدرت محاسباتی بالای این هدست، مستقل کار می‌کند و نیازی به آیفون و مک ندارد. همچنین از طیف گسترده‌ی اپلیکیشن‌ها پشتیبانی می‌نماید و به برنامه‌های خاص محدود نمی‌شود.

مینگ-چی کو، تحلیلگر شناخته شده اپل، معتقد است که اپل هدست واقعیت افزوده خود را در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۲ عرضه می‌کند. این دستگاه دارای دو پردازنده خواهد بود که یکی قدرت محاسباتی مشابه M1 برای مک دارد و دیگری مسئول حسگرهای مرتبط است.

اغلب شایعات، به معرفی هدست اپل در سال ۲۰۲۲ اشاره دارند. آیا در مورد این محصول هیجان زده‌اید؟ تا به حال تجربه بازی با هدست‌های واقعیت افزوده را داشته‌اند و در فکر خرید هدست اپل می‌باشید؟

از طريق Power On
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.