بازی‌ها و برنامه‌هایی که در دهه اخیر بیشترین دانلود را داشته‌اند

0 304

اپل چندی پیش لیستی از اپلیکیشن‌هایی که بیشترین دانلود را در سال گذشته میلادی داشتند منتشر کرد. شرکت App Annie یک قدم فراتر رفته و لیست بازی و برنامه‌هایی را که در دهه اخیر بیشترین دانلود را داشته‌اند، منتشر نموده است.

در دهه اخیر ما شاهد رونق تلفن‌های هوشمند و تعدادی سرویس‌های جدید همانند Uber, TikTok و … بودیم. با این حال ۴ برنامه‌ای که بیشترین دانلود را داشته‌اند متعلق به کمپانی فیسبوک است.

طبق داده‌های App Annie برنامه‌های فیسبوک، فیسبوک مسنجر، واتس اپ و اینستاگرام بیشترین دانلود را در دهه اخیر داشتند که هر ۴ برنامه متعلق به کمپانی فیسبوک است. برنامه‌های اسنپ چت و اسکایپ در رده‌های بعدی قرار دارند. در زیر ۱۰ برنامه‌ای که بیشترین دانلود را از سال ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۹ را داشته‌اند، به ترتیب مشاهده می‌کنید.

برترین بازی و برنامه‌ها

زمانی که به بحث از هزینه‌های مصرف شده می‌باشد، نتفلیکس در صدر لیست به چشم می‌خورد و پس از آن Tinder قرار گرفته است. Pandora Music و Tencent Video با وجود سرویس‌های محبوب دیگر که کاربران بیشتری هم دارند، در رتبه سوم و چهارم قرار گرفتند. رتبه اول تا دهم این رده بندی هم در ادامه قرار گرفته است.

برترین بازی و برنامه‌ها

در رده بندی بازی‌ها Subway Surfers و Candy Crush Saga در جایگاه اول و دوم قرار گرفتند و بازی‌های محبوب دیگر مانند emple Run 2, My Talking Tom, و Clash of Clans هم در رده‌های بعدی قرار دارند. با وجود محبوبیت بسیار بالای PUBG و Fornite در چند وقت اخیر، در این لیست جایی ندارند.

برترین بازی و برنامه‌ها

از نظر پرداخت‌های درون برنامه‌ای بازی‌ها، Clash of Clans در صدر لیست قرار گرفته است. Monster Strike و Candy Crush Saga در رتبه‌های دوم و سوم قرار گرفته‌اند.

برترین بازی و برنامه‌ها

توجه داشته باشید که داده‌های فوق با در نظر گرفتن دانلود و پرداخت‌های سراسر جهان در اپ استور و گوگل پلی می‌باشد. به احتمال زیاد با بسیاری از گزینه‌های بالا آشنایی دارید، از کدام یک از آن‌ها به طور مداوم استفاده می‌کنید؟

همچنین بخوانید:

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.