بازی‌ها و برنامه‌هایی که در دهه اخیر بیشترین دانلود را داشته‌اند

اپل چندی پیش لیستی از اپلیکیشن‌هایی که بیشترین دانلود را در سال گذشته میلادی داشتند منتشر کرد. شرکت App Annie یک قدم فراتر رفته و لیست بازی و برنامه‌هایی را که در دهه اخیر بیشترین دانلود را داشته‌اند، منتشر نموده است.

در دهه اخیر ما شاهد رونق تلفن‌های هوشمند و تعدادی سرویس‌های جدید همانند Uber, TikTok و … بودیم. با این حال ۴ برنامه‌ای که بیشترین دانلود را داشته‌اند متعلق به کمپانی فیسبوک است.

طبق داده‌های App Annie برنامه‌های فیسبوک، فیسبوک مسنجر، واتس اپ و اینستاگرام بیشترین دانلود را در دهه اخیر داشتند که هر ۴ برنامه متعلق به کمپانی فیسبوک است. برنامه‌های اسنپ چت و اسکایپ در رده‌های بعدی قرار دارند. در زیر ۱۰ برنامه‌ای که بیشترین دانلود را از سال ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۹ را داشته‌اند، به ترتیب مشاهده می‌کنید.

برترین بازی و برنامه‌ها

زمانی که به بحث از هزینه‌های مصرف شده می‌باشد، نتفلیکس در صدر لیست به چشم می‌خورد و پس از آن Tinder قرار گرفته است. Pandora Music و Tencent Video با وجود سرویس‌های محبوب دیگر که کاربران بیشتری هم دارند، در رتبه سوم و چهارم قرار گرفتند. رتبه اول تا دهم این رده بندی هم در ادامه قرار گرفته است.

برترین بازی و برنامه‌ها

در رده بندی بازی‌ها Subway Surfers و Candy Crush Saga در جایگاه اول و دوم قرار گرفتند و بازی‌های محبوب دیگر مانند emple Run 2, My Talking Tom, و Clash of Clans هم در رده‌های بعدی قرار دارند. با وجود محبوبیت بسیار بالای PUBG و Fornite در چند وقت اخیر، در این لیست جایی ندارند.

برترین بازی و برنامه‌ها

از نظر پرداخت‌های درون برنامه‌ای بازی‌ها، Clash of Clans در صدر لیست قرار گرفته است. Monster Strike و Candy Crush Saga در رتبه‌های دوم و سوم قرار گرفته‌اند.

برترین بازی و برنامه‌ها

توجه داشته باشید که داده‌های فوق با در نظر گرفتن دانلود و پرداخت‌های سراسر جهان در اپ استور و گوگل پلی می‌باشد. به احتمال زیاد با بسیاری از گزینه‌های بالا آشنایی دارید، از کدام یک از آن‌ها به طور مداوم استفاده می‌کنید؟

همچنین بخوانید:

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.