PUBG MOBILE

مطمئنا یکی از محبوبتترین بازی‌های اکشن در سبک بقا PUBG است که برای کنسول‌های مختلف منتشر شده است. در این بازی شما در یک گروه ۱۰۰ نفره قرار می‌گیرید که باید با جمع کردن تسلیحات و تجهیزات و همچنین گرفتن تصمیمات صحیح زنده بمانید. تصمیمات آنی یا واکنش‌ها مهم هستند اما برنامه ریزی و تصمیم گیری منطقی در این بازی بسیار موفق‌تر است. شما می‌توانید با دوستانتان یار شوید و به صورت زنده نیز با آن‌ها صحبت کنید.

بازی رسمی PUBG در موبایل

۱۰۰ بازیکن به صورت آنلاین در یک جزیره ۸*۸ کیلومتری برای زنده ماندن با چتر فرود می‌آیند. بازیکنان باید با سلاح‌های خود و با استفاده از وسایل نقلیه و تجهیزات به میدان نبرد بروند و با تاکتیک‌های مختلف به نبرد با سایر کاربران بپردازند. آماده باشید تا هر کاری را برای زنده ماندن به عنوان آخرین نفر انجام دهید.

گرافیک بالای و صدای با کیفیت

موتور قدرتمند Unreal Engine 4 یک تجربه بصری فوق‌العاده و یک نقشه با کیفیت را در این بازی به وجود آورده است. شما کیفیت صدا را حس می‌کنید و جلوه‌های سه بعدی فوق‌العاده جذابیت بازی را دوچندان می‌کند.

سلاح‌های واقع بینانه

مجموعه‌ای از سلاح‌های مرگبار که به طور مدوام تعداد آن‌ها در حال افزایش است و شما می‌توانید دشمنانتان را به شیوه‌های محتلف بکشید.

وسایل نقلیه

می‌توانید از موتور، ماشین، کامیون و قایق موجود در بازی برای شکار دشمنان، مسابقه با آن‌ها تا منطقه بازی یا فرار سریع استفاده کنید.

تشکیل تیم با دوستان

شما می‌توانید همراه با دوستانتان در این بازی به جنگ با دشمنان بروید و با چت صوتی زنده یک همکاری همه جانبه را شکل دهید

محیط بازی منصفانه

مکانیسم‌های ضد تقلب PUBG یک بازی جذاب و منفانه را برای تمامی کاربران به ارمغان می‌آورد. می‌توانید تریلر و تصاویر بازی را در ادامه مشاهده کنید.

ورژن: ۰.۱۰.۰

حجم: ۲.۱ GB

سازگاری: Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPad Air, iPad Air Wi-Fi + Cellular, iPad mini 2, iPad mini 2 Wi-Fi + Cellular, iPad Air 2, iPad Air 2 Wi-Fi + Cellular, iPad mini 3, iPad mini 3 Wi-Fi + Cellular, iPad mini 4, iPad mini 4 Wi-Fi + Cellular, 12.9-inch iPad Pro, 12.9-inch iPad Pro Wi-Fi + Cellular, 9.7-inch iPad Pro, 9.7-inch iPad Pro Wi-Fi + Cellular, iPad (5th generation), iPad Wi-Fi + Cellular (5th generation), 12.9-inch iPad Pro (2nd generation), 12.9-inch iPad Pro Wi‑Fi + Cellular (2nd generation), 10.5-inch iPad Pro, 10.5-inch iPad Pro Wi‑Fi + Cellular, iPad (6th generation), iPad Wi-Fi + Cellular (6th generation), iPad Pro (11-inch), iPad Pro (11-inch), iPad Pro (12.9-inch) (3rd generation), iPad Pro (12.9-inch) (3rd generation), and iPod touch (6th generation).

1 نظر
  1. کافه می گوید

    ممنون از این مطلب کاربردی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.