محدودیت استفاده تعدادی ایرتگ و اعلامیه کمبود باتری

اپل رسما از ایرتگ رونمایی کرد و به شایعات مختلف درباره این محصول پایان داد. در یک مصاحبه یکی از مدیران ارشد اپل مشخص کرده که هر اپل آیدی می‌تواند نهایتا با ۱۶ ایرتگ در ارتباط باشد و در صورت کم بودن باتری ایرتگ، نوتفیکیشن نمایش داده می‌شود.

ایرتگ یک ردیاب کوچک تولید اپل است که می‌توانید آن را به اشیاء مختلف وصل کنید و آن‌ها را ردیابی نمایید. با ایرتگ می‌توانید موارد مهمی مانند کیف پول، کلید، کیف دستی و … را ردیابی نمایید. این محصول دارای امکانات مختلفی مانند ردیابی دقیق، حالت گمشده، باتری قابل تعویض توسط کاربر، بلندگوی داخلی و … است. به زودی و با عرضه گسترده این محصول مقاله کاملی برای آشنایی هر چه بیشتر شما با ایرتگ تهیه خواهد شد.

چندی پیش مشخص شد که اپل معتقد است ایرتگ وسیله خوبی برای ردیابی حیوانات نیست که شاید کاربران و بازار نظر دیگری داشته باشند. البته اپل با در نظر گرفتن دو قابلیت عملا ردیابی افراد با ایرتگ را غیرممکن کرده است. ایرتگ وقتی زمان نسبتا زیادی را از دستگاه مالک خود دور باشد، تولید صدا می‌کند و فرد هدف جاسوسی، متوجه حضور آن می‌شود. از سوی  دیگر اگر شما دارای یک آیفون باشید و یک ایرتگ غریبه همراه با شما در حال حرکت باشد، آیفون این مسئله را به اطلاع شما می‌رساند.

حداکثر ۱۶ ایرتگ به یک اپل آیدی متصل می‌شوند

ایرتگ اپل در بسته ۴ تایی با قیمت ۹۹ دلار به فروش می‌رسد و این تعداد برای اغلب کاربران کافی است. اما اپل هم محدودیتی برای استفاده از ایرتگ در هر اپل آیدی اعمال نموده است. به گفته Kaiann Drance، یکی از مدیران اپل، حداکثر ۱۶ ایرتگ به هر اپل آیدی متصل می‌شوند.

اشتراک خانوادگی و اعلان باتری کم ایرتگ

کایان در مصاحبه خود اعلام کرد که ایرتگ با قابلیت Family Sharing در ارتباط است. اپل این قابلیت را اضافه کرده که ایرتگ بداند آیفونی که در نزدیک آن است متعلق به یکی از اعضای خانواده می‌باشد و حالت گمشده را درگیر نمی‌کند.

ایرتگ دارای یک باتری سکه‌ای استاندارد است که توسط خود کاربر قابل تعویض می‌‎باشد. اپل می‌گوید که باتری بیش از یک سال دوام می‌آورد اما به هر دلیلی باتری خالی شود، طی یک اطلاعیه این موضوع به شما گفته می‌شود.

از طريق یوتیوب
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.