رندر درز شده از آیفون SE 2؛ شبیه به آیفون ۸

اولین رندرها از آیفون SE 2 منتشر شده که البته شاید نام آن آیفون ۹ باشد. این رندرها یک آیفون را نشان می‌دهند که بسیار شبیه به آیفون ۸ است.

طبق ادعای وب‌بلاگ iGeeksblog، آیفون SE 2 تقریبا برابر ۱۳۸.۵×۶۷.۴×۷.۸ م.م است. ابعاد دستگاه نزدیک به آیفون ۸ است و تنها کمی ضخیم‌تر از آن می‌باشد چون آیفون ۸ دارای ۷.۴۳ م.م ضخامت است.

رندر آیفون SE 2

این رندرها همچنین تایید کردند که آیفون SE 2 دارای صفحه نمایش ۴.۷ اینچی و دارای دوربین تکی است. آیفون SE 2 همانند سایر آیفون‌های اخیر، فاقد پورت ۳.۵ م.م می‌باشد.

از نظر طراحی ظاهری می‌توان تنها تمایز آیفون ۸ و آیفون SE 2 یا همان آیفون ۹ را، قاب شیشه‌ای پشت آن دانست. اپل احتمالا از همان شیشه‌ای که پشت سری آیفون ۱۱ پرو استفاده کرده، استفاده خواهد کرد. استفاده از این شیشه می‌تواند به معنای حضور فناوری شارژ بی‌‎سیم در این دستگاه باشد.

رندر آیفون SE 2

این رندرها با ادعاهای مینگ-چی کو، تحلیلگر مشهور اپلی همسو است. به گفته‌ی کو طراحی آیفون SE 2 همانند آیفون ۸ است و دارای تاچ آیدی می‌باشد. سایر مشخصات ادعایی آیفون SE 2، رم ۳ گیگابایتی، تراشه A13 و قیمت ۳۹۹ دلاری می‌باشد. پیش بینی می‌شود که در سه ماهه اول سال ۲۰۲۰ اپل از آیفون SE 2 رونمایی کند.

رندر آیفون SE 2

این رندرها همگی صفحه نمایش ۴.۷ اینچی آیفون SE 2 را تایید کرده‌اند. قطعا یک سری از کاربرها که به آیفون SE عادت کرده‌اند از این افزایش سایز خوشحال نمی‌شوند چون کار با یک دست را کمی سخت خواهد کرد. از سوی دیگر در بازار فعلی گوشی ۴ اینچی نمی‌تواند اقبال چندانی برای موفقیت داشته باشد.

آیا از آیفون SE به عنوان گوشی روزمره خود استفاده می‌کنید؟ اگر آیفون SE 2 یا همان آیفون ۹ با صفحه نمایش ۴.۷ اینچی عرضه شود، آن را خریداری می‌‎کنید؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.