شماتیک درز شده از آیفون ۱۲ با ناچ و حاشیه‌های صفحه نمایش کوچکتر

یوتیوبر معروف، Jon Prosser، طرح شماتیک آیفون ۱۲ را منتشر کرده که طبق آن ناچ نسل بعدی آیفون کوچکتر می‌شود و جرئیات آن هم درج شده است.

همانطور که در طرح شماتیک مشخص است، آیفون ۱۲ ناچی در حدود ۳۰-۴۰ درصد کوچکتر از آیفون X، آیفون XS و آیفون ۱۱ خواهد داشت و حاشیه‌های صفحه نمایش هم نازک‌تر خواهند شد. اپل اندازه قطعات را کاهش داده و آن‌ها را نزدیک‌تر به هم قرار داده تا اندازه ناچ کوچکتر شود. اسپیکر بالای گوشی به جای اینکه در ناچ باشد، در شکاف مربوط به خود جاسازی شده است. در حالی که در طرح شماتیک چیزی مشخص نیست اما میکروفون هم در کنار اسپیکر قرار گرفته است.

اکنون ما تلفن‌های اندرویدی داریم که ناچ‌های کوچکی مانند شماتیک بالا دارند. همانطور که قبلا هم ادعا شده بود، ناچ در سری آیفون ۱۲ از نظر اندازه مشابه وان پلاس ۶ خواهد بود.

این چندمین بار است که ما شایعه‌ای مبنی بر کوچکتر شدن ناچ در سری آیفون ۱۲ را شنیده‌ایم. این شایعات اخیرا شدت گرفته‌اند و می‌توان آن را در نسل بعدی آیفون بسیار محتمل دانست. البته ناچ برای افرادی که از آن متنفر هستند هنوز هم یک حواس پرتی می‌باشد اما حداقل بهتر از آن چیزی است که در آیفون X، آیفون XS و آیفون ۱۱ دیده‌ایم.

Prosser در یک توییت دیگر تایید کرده که برخلاف ادعای یک طرح CAD که اخیر منتشر شده، در آیفون ۱۲ خبری از اسمارت کانکتور نیست.

اپل امسال چهار مدل آیفون ۱۲ را به بازار عرضه می‌کند که در همه آن‌ها اندازه ناچ کوچکتر شده است. انتظار می‌رود دو آیفون رده پایین با نمایشگر ۵.۴ و ۶.۱ اینچی و دوربین دوگانه رونمایی شوند و دو مدل رده بالا با صفحه نمایش ۶.۱ و ۶.۷ اینچی، دوربین سه گانه و سنسور LiDAR به دست کاربران برسد.

همچنین بخوانید:

از طريق Twitter
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.