آیفون ۱۳ را فراموش کنید؛ اطلاعات جدید از آیفون ۱۴ !

ما چند روز دیگر شاهد معرفی سری آیفون ۱۳ هستیم، اما در این میان اطلاعات جدیدی از آیفون ۱۴ منتشر شده است. یک ویدیو از سوی جان پروسر، افشاگر مشهور، به جزئیات کلیدی آیفون ۱۴ پرداخته است که از جمله آن‌ها می‌توان به حذف بریدگی صفحه نمایش، دوربین جلوی پانچ شکل، بدنه ضخیم‌تر و برطرف شدن برآمدگی دوربین عقب اشاره کرد.

جان در جدیدترین ویدیو خود مدعی است که آیفون ۱۴ در سال ۲۰۲۲، ناچ یا همان بریدگی صفحه نمایش ندارد. این قسمت از اطلاعات را مینگ-چی کو، تحلیلگر اپلی نیز، قبلا در مورد آیفون ۱۴ تایید کرده بود.

بدنه ضخیم‌تر و قاب تیتانیومی هم در سری آیفون ۱۴ انتظار می‌رود. با وجود قاب ضخیم‌تر، برآمدگی دوبین نیز برطرف می‌گردد و لنزها با پوشش شیشه‌ای عقب تراز می‌شوند.

همچنین بخوانید:

از سایر اطلاعات منتشر شده توسط جان پروسر می‌توان به تغییر طراحی دکمه‌های تنظیم صدا در آیفون ۱۴ اشاره داشت، شبیه به چیزی که در آیفون ۴ و آیفون ۵ شاهد بودیم. انتظار می‌رود که شیارهای بلندگو و میکروفون نیز در پایین دستگاه از نظر طراحی تغییر نمایند.

پروسر گفته است که لایتنینگ حداقل تا آیفون ۱۴ همراه گوشی‌های هوشمند اپل است. لازم به ذکر است که این اطلاعات بسیار ابتدایی هستند و با توجه به فاصله ۱ ساله ما تا معرفی آیفون ۱۴، قطعا امکان تغییر در آن‌ها وجود دارد.

جزئیات آیفون 14

از طريق Front Page Tech
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.