ویژگی ضبط همزمان با چند دوربین سری آیفون ۱۱ به آیفون XS و آیفون XR نیز اضافه می‌شود

زمانی که اپل آیفون ۱۱ و سری آیفون ۱۱ پرو را در کنفرانس فقط با نوآوری معرفی کرد، مشخص شد که برنامه‌های شخص ثالث می‌توانند به طور همزمان از چند دوربین استفاده کنند و استریم‌های همزمان دریافت نمایند. اپل این ویژگی را به آیپد پرو ۲۰۱۸، سری آیفون XS و آیفون XR نیز اضافه خواهد کرد.

این ویژگی به API جدیدی وابسته است که اپل با iOS 13 آن را معرفی کرد. این شرکت در کنفرانس WWDC در مورد این API صحبت کرد و درباره بازنویسی قابل توجهی که در کدهای این قسمت رخ داده شفاف سازی نمود.

محدودیت خاصی در دستگاه‌های قدیمی وجود دارد و آن‌ها نمی‌توانند از تمامی دوربین‌ها برای ضبط فیلم استفاده کنند، چون فقط ترکیب خاصی از سنسورهای دوربین با این ویژگی کار می‌کند. کیفیت فیلم نیز ممکن است در مقایسه با زمانی که از یک دوربین استفاده می‌کنید پایین‌تر باشد.

قطعا آیفون ۱۱، آیفون ۱۱ پرو و آیفون ۱۱ پرو مکس محدودیتی ندارند چون سیستم درون تراشه A13  بسیار قدرتمند است و با ترکیب‌های مختلف دوربین، شما می‌توانید ویدیو را ضبط نمایید.

قطعا با عرضه آیفون ۱۱، آیفون ۱۱ پرو و آیفون ۱۱ پرو مکس ما شاهد برنامه‌های مختلفی برای پشتیبانی از ضبط همزمان با چند دوربین خواهیم بود که از آیفون XS و آیفون XR هم پشتیبانی می‌کنند. یکی از این برنامه‌ها Filmic Pro خواهد بود که اپل در شب کنفرانس از آن برای نمایش این ویژگی استفاده کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.