عرضه چهارمین نسخه آزمایشی iOS 13.1 و iPadOS 13.1

اپل چهارمین نسخه آزمایشی iOS 13.1 و iPadOS 13.1 را برای توسعه دهندگان و تست کننده‌های عمومی عرضه کرد، این اولین به روزرسانی iOS 13 و iPadOS 13 خواهد بود.

در حال حاضر نسخه نهایی iOS 13 و iPadOS 13 منتشر نشده است، اما این مانع آزمایش اپل برای نسخه بعدی نیست. از آنجایی که این نسخه‌های به صورت آزمایشی منتشر شده‌اند، نباید روی دستگاهی که از آن روزانه استفاده می‌کنید، نصب شوند. به طور کلی نسخه‌های آزمایشی برای مشخص شدن اشکالات و باگ‌ها منتشر می‌شوند و نصب آن‌ها به کاربران عادی توصیه نمی‌شود.

توسعه دهندگان برای نصب این نسخه‌های آزمایشی کافی است که پروفایل مربوطه را از پرتال توسعه دهندگان اپل دانلود و نصب نمایند. کسانی که در حال حاضر از نسخه آزمایشی iOS 13 و iPadOS 13 بهره می‌برند، این به روزرسانی برای آن‌ها به صورت OTA قابل دریافت است.

تا کنون تغییرات iOS 13.1 و iPadOS 13.1 بازگرداندن ویژگی‌های حذف شده iOS 13 و iPadOS 13 در نسخه‌های آزمایشی بوده است. این ویژگی‌ها شامل اشتراک گذاری تایم تقریبی رسیدن در برنامه نقشه اپل، آیکون اختصاصی ایرپاد هنگام تنظیم صدا، آیکون‌های جدید HomeKit و میانبرهای اتوماسیون است.

همچنین در این دو سیستم عامل طبق معمول پیشرفت‌های عملکردی نیز وجود دارد. نسخه نهایی iOS 13.1 و iPadOS 13.1 کمی بعد از نسخه نهایی iOS 13 و iPadOS 13 عرضه خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.