اطلاعات آیفون SE 2 : سه رنگ، ۳ گیگابایت رم و برچسب قیمت ۳۹۹ دلاری

مینگ-چی کو که چندی پیش مدعی شده بود اپل در سه ماهه اول سال ۲۰۲۰ از آیفون SE 2 رونمایی می‌کند، انتظارات خود را از این دستگاه شرح داده است.

در یادداشت قبلی خود این تحلیلگر ادعا کرد که آیفون SE 2 از نظر طراحی شبیه به آیفون ۸ است. وی در ادامه به تراشه A13 بایونیک، رم ۳ گیگابایتی، حافظه ۶۴/۱۲۸ گیگابایتی و نبود لمس سه بعدی اشاره داشته است. این دستگاه در سه رنگ نقره‌‎ای، قرمز و خاکستری در دسترس خواهد بود. این تحلیلگر انتظار دارد که آیفون SE 2 با برچسب قیمت ۳۹۹ دلار به دست مشتریان برسد. اپل قبل از توقف تولید آیفون SE آن را با قیمت ۳۴۹ دلار به فروش می‌رساند، البته در سال ۲۰۱۶ و زمان عرضه، قیمت این دستگاه ۳۹۹ دلار بود.

در حالی که وی اشاره‌ای به این موضوع نداشته، اما لازم به ذکر است آیفون SE 2 با تاچ آیدی روانه بازار خواهد شد. چون با طراحی شبیه به آیفون ۸، حاشیه‌ها در بالا و پایین صفحه نمایش حضور دارند و یک دکمه هوم فیزیکی به جای ناچ در این دستگاه دیده می‌شود.

اپل برای افزایش ظرفیت باتری، کاهش هزینه‌ها و ساده سازی فرآیند تولید قابلیت لمس سه بعدی را از سری آیفون ۱۱ حذف کرد. این کمپانی همین استراتژی را در آیفون SE 2 نیز دنبال می‌کند و این دستگاه افزایش عمر باتری قابل توجهی خواهد داشت.

اندازه کوچک و قیمت پایین آیفون SE 2 به فروش آن در بازارهای نوظهور و حساس به قیمت، کمک بسیاری خواهد کرد. این دستگاه همچنین برای بسیاری از دارندگان آیفون ۶ و آیفون ۶S ایده آل خواهد بود. طبق گزارشات، اپل انتظار دارد که حدود ۳۰ میلیون آیفون SE 2 به بازار عرضه کند و به تامین کنندگان خود سفارش قطعه برای ۲ تا ۴ میلیون آیفون را در هر ماه داده است.

آیا شما نیز به دنبال آیفون کوچک با قطعات داخلی قدرتمند هستید یا صفحه نمایش بزرگ آیفون‌های فعلی را انتخاب می‌کنید؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.