عرضه نسخه جدید watchOS 5.3.2 برای اپل واچ سری ۴ و آیفون‌های قدیمی

اپل اخیرا watchOS 6 را در اختیار عموم قرار داده ولی برای داشتن آن باید آیفون شما iOS 13 را داشته باشد. این شرط برخی را با مشکل مواجه کرده است، چون آن‌ها دارای آیفون‌های نسبتا قدیمی هستند که از iOS 13 پشتیبانی نمی‌کنند. اپل به همین منظور نسخه جدیدی از watchOS 5.3.2 را برای کاربران دارای آیفون۶، ۵s و ۵c منتشر کرده است.

به عبارت دیگر کاربرانی که دارای آیفون ۵s، ۵c و ۶ هستند نمی‌توانند watchOS 6 برای برای اپل واچ ۴ خود دریافت کنند. اپل نسخه جدید watchOS 5.3.2 را برای این کاربران منتشر کرده است. قبلا نیز نسخه‌ی دیگری از watchOS 5.3.2 منتشر شده بود که به آن پرداختیم و برای اپل واچ سری ۱، ۲ و ۳ بود. این به روزرسانی بیشتر با هدف بهبود امنیت دستگاه است.

اپل واچ سری ۴ سال گذشته معرفی شد و ویژگی بارز آن الکتروکاردیوگرام بود. برای اولین بار اپل تغییراتی را در طراحی اپل واچ خود ایجاد کرد و حاشیه‌های صفحه نمایش آن کم شدند. تاج دیجیتال اپل واچ ۴ از یک موتور هپتیک بهره می‌برد و هنگام کار با آن، بازخورد لمسی را ارائه می‌دهد. اپل پس از معرفی اپل واچ سری ۵ به فروش سری ۴ پایان داد.

با وجود ویژگی‌های جدید و اپ استور اختصاصی، اپل واچ هنوز هم به آیفون وابسته است. این شرایط باید سریعا تغییر کند. ما امیدواریم که اپل واچ ۲۰۲۰ کاملا از آیفون مستقل شود و به روزرسانی آن هم به آیفون وابسته نباشد.

منبع 9to5Mac
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.