چهارمین نسخه آزمایشی iOS 15.4 و iPadOS 15.4 منتشر شد

اپل به تازگی چهارمین نسخه آزمایشی iOS 15.4 و iPadOS 15.4 را برای توسعه دهندگان منتشر کرده است و می‌خواهد قبل از عرضه نسخه نهایی به روزرسانی در اوایل ماه میلادی آینده، تمام مشکلات را برطرف کند.

iOS 15.4 و iPadOS 15.4 به روزرسانی‌های مهمی خواهند بود که چندین ویژگی جدید از جمله یونیورسال کنترل، ایموجی‌های جدید، فیلد یادداشت در iCloud Keychain و … را به همراه دارند. همچنین امکان باز کردن فیس آیدی با ماسک بدون نیاز به اپل واچ فراهم شده است. اپل برای این کار ناحیه اطراف چشم را اسکن می‌کند و البته فقط برای کاربران سری آیفون ۱۲ و آیفون ۱۳ است. ویژگی یونیورسال کنترل نیز برای کاربران مک و آیپد بسیار کاربردی است و می‌توان با یک موس، کیبورد و ترکپد، به صورت یکپارچه، چندین مک و آیپد را کنترل کرد. با مراجعه به این لینک می‌توانید تمام تغییرات iOS 15.4 و iPadOS 15.4 را مطالعه کنید.

همچنین بخوانید:

در صورت نصب داشتن پروفایل توسعه دهندگان با مراجعه به مسیر Settings -> General -> Software Update می‌توانید این به روزرسانی را دریافت کنید. البته نصب نسخه‌های آزمایشی به کاربران عادی توصیه نمی‌شود و بهتر است مدت کمی منتظر باشید تا نسخه نهایی عرضه گردد.

در کنار چهارمین نسخه آزمایشی iOS 15.4 و iPadOS 15.4، اپل چهارمین بتای macOS Monterey 12.3, watchOS 8.5 و tvOS 15.4 را نیز منتشر کرد.

از طريق iPhoneHacks
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.