عرضه iOS 15.2 نسخه RC2 برای توسعه دهندگان

اپل به تازگی نسخه RC2 سیستم عامل iOS 15.2 را برای توسعه دهندگان منتشر کرده است. این دومین نسخه RC برای iOS 15.2 محسوب می‌شود و احتمالا در هفته جاری نسخه نهایی آن برای عموم کاربران عرضه گردد. نسخه جدید RC تنها برای سری آیفون ۱۳ منتشر شده است.

اگر پروفایل نسخه آزمایشی iOS 15 مختص توسعه دهندگان را روی آیفون خود دارید، می‌توانید با مراجعه به مسیر Settings -> General -> Software Update آپدیت جدید را دریافت و نصب کنید.

در اولین نسخه آزمایشی iOS 15.2 شاهد گزارش حریم خصوصی، رابط کاربری جدید خلاصه نوتیفیکیشن و سایر تغییرات جزئی بودیم. نسخه دوم و سوم بتا چندین تغییر دیگر از جمله ایمنی ارتباطات در مسیج را داشتند؛ یک ویژگی انتخابی که در راستای محافظت از کودکان در مقابل تصاویر برهنه است.

از سایر تغییرات iOS 15.2 می‌توان به اضافه شدن پلن ویس اپل موزیک، میراث دیجیتال، گزینه جدید دوربین برای تصویر برداری ماکرو در آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرو مکس و … اشاره کرد.

اپل به ندرت نسخه RC2 را منتشر می‌کند و این یعنی در iOS 15.2 RC1 مشکلاتی وجود داشته است. اگر در نسخه RC مشکل خاصی یافت نشود، به عنوان نسخه نهایی در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.