دومین نسخه آزمایشی iOS 15.1, iPadOS 15.1, watchOS 8.1 و tvOS 15.1

اپل به تازگی نسخه نهایی iOS 15 را در کنار سایر سیستم عامل‌های جدید خود برای عموم عرضه کرده است. اکنون نیز طبق روال همیشگی، نسخه آزمایشی جدیدی را برای بررسی آپدیت‌های آینده منتشر نموده است. اپل دومین نسخه آزمایشی iOS 15.1, iPadOS 15.1, watchOS 8.1 و tvOS 15.1 را برای توسعه دهندگان ثبت شده منتشر کرد.

این نسخه‌های آزمایشی برای یافتن و رفع مشکلات احتمالی می‌باشند و نصب آن به کاربران عادی توصیه نمی‌شود، چون احتمالا عملکرد عادی دستگاه را با مشکل مواجه می‌کند. به زودی نیز دومین نسخه آزمایشی iOS 15.1, iPadOS 15.1, watchOS 8.1 و tvOS 15.1 برای تست کننده‌های عمومی عرضه خواهد شد.

توسعه دهندگان می‌توانند با استفاده از پروفایل مربوطه این آپدیت را به صورت OTA نصب نمایند. همچنین امکان دانلود و نصب فایل فریمور از پرتال توسعه دهندگان اپل وجود دارد.

همچنین بخوانید:

تا کنون مشخص شده که در دومین نسخه آزمایشی iOS 15.1، مشکل باز شدن فیس آیدی زمانی که ماسک به صورت دارید با کمک اپل واچ، رفع شده است.

به طور کلی در iOS 15.1 ویژگی‌های مختلفی مانند SharePlay اضافه شده‌اند. این قابلیت که قبلا با iOS 15 معرفی شده، اشتراک گذاری صفحه نمایش و محتوا را هنگام تماس فیس تایم ممکن می‌سازد. با این ویژگی می‌توانید همراه دوستانتان و خانواده از راه دور به تماشای فیلم و سریال و گوش دادن به موسیقی به صورت همزمان مشغول شوید.

در iOS 15.1 همچنین پشتیبانی از کیفیت صدای بدون افت و دالبی اتموس برای هوم پاد و هوم پاد مینی اضافه شده است. در کشورهای پشتیبانی شده نیز امکان افزودن کارت واکسیناسیون به برنامه Wallet وجود دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.