انتقال آهنگ زنگ با آیتونز و iTools

تغییر آهنگ زنگ آیفون کمی با دستگاه‌های دیگر متفاوت است. برای اینکه بتوانید یک موزیک را به عنوان آهنگ زنگ برای آیفون خود تعیین کنید باید زمان آن کمتر از ۳۰ ثانیه و همچنین به فرمت M4R باشد. تمام آهنگ زنگ‌هایی که در بخش مربوطه در سایت اپل خوره قرار داده می‌شوند این شرایط را دارا هستند و می‌توانید به راحتی از آن‌ها استفاده کنید.

اگر دستگاه شما جیلبریک نشده باشد برای انتقال آهنگ زنگ نیاز به یک کامپیوتر دارید و با برنامه‌های مختلفی می‌توانید این کار را انجام دهید که ما در این مطلب انتقال آهنگ زنگ با آیتونز و itools را توضیح داده‌ایم؛ که پیشنهاد می‌شود به طور کلی تمامی کارها را تا جایی که می‌شود با آیتونز انجام دهید. آخرین نسخه آیتونز و iTools از صفحه اصلی سایت قابل دریافت است.

انتقال آهنگ زنگ با آیتونز

یکی از روش‌هایی که می‌توان برای انتقال آهنگ زنگ به کار گرفت، استفاده از برنامه رسمی اپل برای مدیریت دستگاه‌های iOS با کامپیوتر است.

۱- برای این کار ابتدا دستگاه خود را به کامپیوتر متصل و برنامه آیتونز را باز کنید.

۲- از پنل‌های کناری گزینه Tones را انتخاب کنید.

۳- فایل‌های آهنگ ز‌نگ را به داخل صفحه باز شده بکشید و رها کنید _drag & drop_

۴- بر روی گزینه Sync بزنید. پس از اتمام فرآیند Sync کار تمام است و آهنگ زنگ‌های مورد نظر شما انتقال یافته‌اند.

انتقال آهنگ زنگ با iTools

۱- دستگاه را با کابل به کامپیوتر متصل کنید و برنامه iTools را باز کنید.

۲- از منوی سمت چپ بر روی Music کلیک و از زیر شاخه آن Ringtones را انتخاب کنید.

۳- فایل‌ها را به این صفحه بکشید و رها کنید یا از نوار بالایی بر روی گزینه Import بزنید و فایل یا فایل‌های مورد نظر را انتخاب کنید.

آهنگ زنگ

۴- پس از انتخاب فایل‌های زنگ با صفحه‌ی زیر مواجه می‌شوید که می‌توانید اگر فایلی به اشتباه انتخاب شده، تیک آن را بردارید. در غیر این صورت بر روی گزینه OK در پایین صفحه بزنید که انتقال انجام شود.

آهنگ زنگ

برای انتخاب این آهنگ زنگ‌ها به مسیر Settings=>Sounds بروید و از زیرشاخه‌های Sounds and Vibration Patterns زنگ موارد دلخواهتان را تغییر دهید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.