با آپدیت به iOS 12.1.1، اینترنت همراه برخی کاربران به مشکل خورده است

اپل اخیرا به روزرسانی iOS 12.1.1 را منتشر کرده است. این نسخه تغییرات مختلفی از جمله امکان تغییر دوربین جلو و عقب در حین تماس ویدیویی فیس تایم با یک ضربه را داشته اما ظاهرا برای برخی از کاربران مشکل ساز شده است. طبق مطلبی که در سایت فوربس منتشر شده است برخی از کاربران بعد از نصب این آپدیت برای اتصال به شبکه داده تلفن همراه خود با مشکل مواجه شده‌اند.

این مشکل اتصال به نظر می‌رسد کابران آیفون کشورهای مختلف را تحت تاثیر قرار داده است و به شیوه‌های مختلف بروز پیدا می‌کند. به طور مثال برخی از کاربران می‌گویند با اینترنت ۴G LTE سیم کارت خود می‌توانند از سافاری استفاده کنند اما برای برنامه‌ها اتصال اینترنتی برقرار نمی‌شود. یک کاربر دیگر گفته که از اینترنت ۴G LTE برای توییتر و آمازون نمی‌تواند استفاده کند اما هنگام استفاده از تمام برنامه‌های گوگل و واتس‌اپ مشکلی ندارد. دیگران نیز گزارش داده‌اند که به طور کلی نمی‌توانند با اپراتور خود ارتباط برقرار کنن و برای استفاده باید به وای-فای روی بیاورند.

برخی از کاربران گفته‌اند که هارد ریست و آپدیت اطلاعات اپراتور مشکلشان را حل نکرده است. اپل این موضوع را می‌داند چون تست کننده‎‌های نسخه آزمایشی نیز با این مشکلات مواجه بوده‌اند!

اگر تا کنون به iOS 12.1.1 آپدیت نکرده‌اید ممکن است بخواهید که کمی صبر کنید که اپل اصلاحیه ارسال کند، به هر حال من با آپدیت به این نسخه با مشکلی مواجه نشده‌ام.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.