هری پاتر – سنگ جادو [جلد اول]

بدون شک همه‌ی شما با هری پاتر آشنایی دارید، هر چند که کتاب آن را نخوانده و یا فیلم‌های ساخته شده را ندیده باشید. این رمان به دست جوان کتلین رولینگ یا همان جی.کی.رولینگ نوشته شده است که در سبک فانتزی و خیال پردازی است. طبق آخرین آماری که در سال ۲۰۱۱ منتشر شد این مجموعه رمان بیش از ۴۵۰ ملیلیون جلد فروش داشت و به ۶۷ زبان زنده دنیا ترجمه شده بود. ۴ جلد آخر این مجموعه رمان رکورد سریع‌ترین فروش کتاب تاریخ را به خود اختصاص داده است. مجموعه فیلم هری پاتر نیز پرفروش‌ترین مجموعه فیلم سینمایی تاریخ سینما است.

نسخه‌های تایپی این کتاب بسیار محدود هستند و به خاطر استفاده از فونت‌های دستکاری شده امکان استخراج متن از آن‌ها وجود ندارد. برای همین این مجموعه به طور کامل توسط اپل خوره تایپ شده است و سعی می‌شود هر دو هفته یکبار، جلد‌های بعدی آن نیز در دسترس شما عزیزان قرار بگیرد. اگر تا کنون از کتاب‌های ePub استفاده نکرده‌اید پیشنهاد می‌شود برای یک بار هم که شده از این فرمت استفاده کنید تا سهولت در استفاده از آن را ببینید.

قسمتی از متن کتاب:  اما بلافاصله تصمیمش عوض شد و گوشی تلفن را گذاشت. دستی به سبیلش کشید و به فکر فرو رفت. او گیج شده بود. اسم پاتر چندان هم غیرمعمول و کمیاب نبود. یقین داشت افراد بیشماری با این اسم وجود دارند که برحسب اتفاق نام پسرشان نیز هری است. او حتی اطمینان نداشت که اسم خواهرزاده‌ی زنش هری باشد. اصلاً او را ندیده بود. ممکن بود اسم او هاروی یا هارولد باشد. چرا باید همسرش را نگران میکرد؟ چون او حتی از شنیدن اسم خواهرش نیز ناراحت میشد. آقای دورسلی همسرش را سرزنش نمیکرد زیرا اگر خودش نیز چنین خواهری داشت همان مسائل پیش میآمد. همان افراد شنل پوش و … .

می‌توانید جلد اول این رمان را از لینک زیر و سرور اختصاصی اپل خوره دریافت نمایید. همچنین با زدن روی این لینک می‌توانید به سایر جلدهای این کتاب دسترسی داشته باشید.

دانلود جلد اول رمان هری پاتر – سنگ جادو

آموزش انتقال و استفاده کتاب در آیفون و آیپد

دانلود نرم افزار Moon+ Reader Pro برای خواندن کتاب در دستگاه‌های اندرویدی

2 نظرات
 1. Aaaaaa می گوید

  دروغ گو ها اصلا بعو دانلود باز نمیشه
  بیشرف
  عوضی
  بچه گول میزنی

  1. پیمان عزیزی می گوید

   چقدر خوب میشد با ادبیات درست کامنت میذاشتید تا من راهنماییتون کنم…

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.