تغییرات طراحی آیفون ۱۴ پرو

در ماه‌های اخیر ابعاد، قالب‌های لوازم جانبی و رندرهای CAD از آیفون ۱۴ پرو به بیرون درز کرده و ما با طراحی کلی این محصول آشنا هستیم. بر اساس اطلاعات جمع آوری شده از این تصاویر و گزارشات، آیفون ۱۴ پرو دارای گوشه‌های گرد بزرگتری برای تطابق با منحنی برآمدگی دوربین دارد.

این ادعا از سوی Ian Zelbo مطرح شده که به خاطر ارائه رندر از دستگاه‌های اپل بر اساس جزئیات شناخته شده است. پس از تجزیه و تحلیل رندرهای CAD، ابعاد فاش شده و طرح‌های شماتیک، یان زیلو معتقد است که آیفون ۱۴ پرو با گوشی‌های گرد شده بیشتری همراه است. با این حال آیفون ۱۴ پرو مکس شاید مانند نسل قبلی خود باشد.

انتظار می‌رود که آیفون ۱۴ پرو دارای مجموعه دوربین بزرگتری باشد که شامل یک سنسور ۴۸ مگاپیکسلی با اندازه ۵۷ درصد بزرگتر از سنسور فعلی است. موارد درز شده نشان می‌دهند که اپل برای هماهنگی این این برآمدگی بزرگتر، شعاع گوشه‌های گرد را افزایش داده است.

دوربین آیفون ۱۳ پرو بزرگتر از آیفون ۱۲ پرو بود، با این حال اپل تغییری در شعاع انحنا نداد. به همین خاطر زمانی که برآمدگی دوربین را با انحنای موجود در آیفون ۱۲ پرو مقایسه کنید، متوجه تطابق آن می‌شوید. با این حال اختلاف این دو جزء در آیفون ۱۳ پرو به وضوح قابل مشاهده است. به گفته زبلو، شعاع منحنی بزرگتر آیفون ۱۴ دقیقا با برجستگی دوربین مطابقت ندارد اما به طور قابل توجهی نزدیک به آن است.

طبق تصاویر درز شده می‌توان گوشه با انحنای بیشتر را تمایز طراحی کلی مدل‌های معمولی و پرو دانست. با این حال باید به زودی منتظر رندرهای یان زبلو باشیم. آیا شما متوجه چنین تغییرات ظریفی در رندرهای سری آیفون ۱۴ شده‌اید؟ به نظرتان می‌تواند تاثیر قابل توجهی در طراحی آیفون ۱۴ پرو ایجاد کند؟ در نظرات با ما در میان بگذارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.