تیم کوک مدیر عامل اپل و ادی کیو، احتمال دارد به کرونا مبتلا شده باشند!

ویروس کرونا تا به حال بیش از ۱۵۰ هزار نفر را در دنیا آلوده کرده و کشورهایی همانند ایتالیا و اسپانیا را به حالت قرنطینه درآورده است. افراد مشهوری در دنیا به این بیماری مبتلا شدند و حالا شاید دو فرد اصلی در اپل یعنی تیم کوک مدیر عامل این کمپانی و ادی کیو نایب رئیس ارشد بخش خدمات و نرم‌افزار اینترنت اپل، به این ویروس مبتلا شده باشند.

به گزارش Variety ، مدیر عامل یونیورسال میوزیک که بزرگترین کمپانی صنعت موزیک است به بیماری کرونا مبتلا شده است. لوسین گرینجه ۶۰ ساله، به تازگی یک جشن تولد برگزار کرده که مدیر عامل اپل و معاون ارشد بخش خدمات و نرم افزار اینترنتی اپل در آن حضور داشتند.

علائم COVID-19 معمولا ۲ تا ۱۴ روز پس از ابتلا ظاهر می‌شوند، اگر چه در بعضی موارد طولانی‌تر هم است. مهمانی گرینجه ۱۶ روز پیش برگزار شده، این یعنی کوک و کیو ممکن است به این بیماری مبتلا شده باشند، در حالی که هنوز علائمی ندارند.

متاسفانه هنوز مشخص نیست که کوک و کیو تست کرونا داده‌اند یا خیر. نماینده اپل هم طی تماسی که Variety با آن‌ها داشته از اظهار نظر در این باره خودداری کرده است. اگر تیم کوک به کرونا مبتلا شده باشد در این وضع آشفته اقتصادی، قطعا به سهام اپل ضربه وارد خواهد رد.

اپل روزهای اخیر اقدامات بسیاری را برای واکنش به کرونا ویروس انجام داده، به طور مثال تمامی فروشگاه‌های خود را در خارج از چین تعطیل کرد.

این کمپانی همچنین ۱۵ میلیون دلار برای مبارزه با کرونا اهدا کرده و هر کمک مالی که از سوی کارمندانش برای این ویروس انجام شود، اپل آن را دوبرابر می‌کند. همچنین تمامی کارکنان این شرکت که به خاطر ویروس کرونا تعطیل شدند، حقوق خود را دریافت خواهند کرد.

همچنین بخوانید:

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.