اپل روی ایرپاد پرو لایت کار می‌کند

طبق گزارش جدید دیجی تایمز، اپل روی یک نسخه ضعیف‌تر از ایرپاد پرو با نام ایرپاد پرو لایت کار می‌کند. این گزارش از منابع دیجی تایمز در زنجیره تامین اپل در تایوان به دست آمده است. در این گزارش به جزئیات پرداخته نشده و فقط گفته شده که باید منتظر ایرپاد پرو لایت باشیم.

اپل در تلاش است که سفارشات خود را برای مدل‌های جدید به تایوان منتقل کند که زنجیره تامین متنوع‌تری داشته باشد و تاثیر ویروس کرونا را کاهش دهد. این شامل مک بوک بوک ۱۳ اینچی آینده، آیپد جدید، اپل واچ و … می‌شود.

دیجی تایمز گزارشات درستی از محصولات آینده اپل داشته ولی این صحت گزارشات همیشگی نبوده و در موارد بسیاری هم اطلاعات اشتباه منتشر کرده است. همچنین این اولین باری است که ما گزارشی درباره ایرپاد پرو لایت داریم، بنابراین نمی‌توان آنچنان به این گزارش دلخوش بود. از سوی دیگر اپل در حال حاضر ایرپاد معمولی و ایرپاد پرو را عرضه می‌کند و نیازی به مدل جدیدی بین این دو نیست. نسخه پرو دارای مقاومت در برابر عرق، حذف نویز فعال و کیفیت صدای بهتر است. اگر اپل برخی از این ویژگی‌ها را به نسخه لایت بیاورد، قطعا از فروش نسخه پرو کاسته می‌شود.

با این حال ما انتظار داریم که اپل ایرپاد معمولی را در سال جاری میلادی با کیفیت صدای بهتر و مقاومت در برابر آب عرضه کند. ایرپاد پرو اواخر سال گذشته میلادی عرضه شد و بعید است که در سال ۲۰۲۰ مدل جدیدی از آن معرفی گردد. اپل در حال حاضر روی یک هدفون رده بالا با قابلیت حذف نویز فعال کار می‌کند که احتمالا در نیمه دوم سال ۲۰۲۰ عرضه شود.

همچنین بخوانید:

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.