فریمور جدید برای آپدیت ایرپاد پرو منتشر شد

پس از شایعات متعدد، اپل به تازگی ایرپاد پرو را معرفی کرده است. آخرین ایرباد بی‌سیم اپل دارای ویژگی حذف نویز فعال و ارگونومی بهبود یافته است. این کمپانی شب گذشته یک آپدیت نرم افزاری برای ایرپاد پرو منتشر کرد.

شماره نسخه فریمور جدید ایرپاد پرو ۲B588 است و نسخه قبلی ۲B584 بود. هنوز مشخص نیست که این آپدیت چه تغییر یا تغییراتی را دارد، اما به احتمال زیاد برای بهبود اتصال یا شاید رفع یک باگ منتشر شده است.

سیستم عامل جدید ایرپاد پرو با اتصال ایرپاد به آیفون و آیپدی که به اینترنت دسترسی دارند، به صورت خودکار دانلود و نصب می‌شود. البته ممکن است کمی این فرآیند زمان بر باشد اما شما می‌توانید با مراجعه به مسیر Settings> General> About> AirPods Pro این به روزرسانی را به صورت دستی انجام دهید.

طراحی جدید و وزن کم ایرپاد پرو باعث شده که پوشیدن آن‌ها بسیار راحت باشد و حتی از یک سیستم تهویه هم بهره می‌برد که باعث کنترل فشار داخل گوش می‌گردد. اپل همچنین برای راحتی بیشتر سه سری سیلیکونی با اندازه‌های مختلف را به کاربران ارائه می‌دهد.

جدای از گواهی IPX4 برای  مقاومت در برابر آب و عرق، ایرپاد پرو دارای ویژگی حذف نویز فعال است. این ویژگی با استفاده از دو میکروفون و نرم افزار، صدای اطراف را حذف می‌کند. اپل همچنین با اکولایزر تطبیقی کیفیت صدا را بهبود داده که باعث تنظیم فرکانس‌های پایین و متوسط موسیقی طبق گوش فرد می‌شود. یک آمپی فایر جدید با برد پویا بالا هم به بهبود وضوح ضدا و افزایش عمر باتری کمک می‌کند.

منبع iPhoneHacks
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.