عرضه اولیه اپل واچ سری ۷ بسیار محدود خواهد بود

چندین گزارش طی یک هفته اخیر ادعا کرده‌اند که اپل با مشکلاتی در تولید اپل واچ سری ۷ روبرو است که به طور بالقو می‌تواند باعث تاخیر در عرضه و حتی معرفی این محصول شود. با این حال مارک گورمن از بلومبرگ معتقد است که با وجود مشکلات، اپل طی هفته‌های آتی اپل واچ سری ۷ را در کنار سری آیفون ۱۳ معرفی می‌کند.

با این حال مشکلات تاثیر خود را روی عرضه اپل واچ می‌گذارند. طبق این گزارش، اپل واچ در زمان عرضه اولیه، به تعداد بسیار محدودی در دسترس خواهد بود و انتظار می‌رود که بعد از گذشت چند هفته، شرایط عرضه بهتر شود.

گفته می‌شود مشکلات تولید، ناشی از صفحه نمایش جدید اپل واچ سری ۷ است. طبق شایعات، اپل واج سری ۷ با صفحه نمایش بزرگتر و حاشیه‌های کمتر، عرضه می‌گردد.

در زمان اولین نسل اپل واچ نیز اتفاق مشابهی رخ داد. این محصول سر موعد معرفی شد ولی عرضه اولیه آن بسیار محدود بود.

جدای از نمایشگر بزرگتر، اپل واچ سری ۷ در دو مدل ۴۱ و ۴۵ میلی متر عرضه می‌شود. برای بهره بردن از صفحه نمایش‌های بزرگتر، اپل از واچ فیس‌های جدیدی رونمایی خواهد کرد.

انتظار نمی‌رود که در اپل واچ سری ۷ سنسورهای سلامتی جدیدی استفاده شوند. حضور سنسورهای جدید سلامتی برای اپل واچ سری ۸ پیش بینی شده است. گورمن قبلا احتمال عرضه اپل واچ سری ۷ با سنسور فشار خون را به طور کلی رد کرده بود.

طبق شایعات، اپل در ۲۳ شهریور ماه اپل واچ سری ۷ و آیفون سری ۱۳ را در یک رویداد مجازی معرفی می‌کند.

از طريق Power On
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.