اپل واچ سری ۷ مدل ۴۵ میلی‌متری با صفحه نمایش ۱.۹ اینچی همراه است

بلومبرگ در گزارش جدید خود جزئیات بیشتری در مورد صفحه نمایش اپل واچ سری ۷ ارائه کرده است که از جمله آن‌ها استفاده از صفحه نمایش بزرگتر در نسل بعدی اپل واچ می‌باشد.

طبق شایعات، اپل واچ سری ۷ در سایزهای ۴۱ و ۴۵ میلی متری به همراه صفحه نمایش بزرگتر روانه بازار می‌شود. اپل برای بهره بردن از صفحه نمایش بزرگتر، واچ فیس‌های جدیدی را نیز به ساعت خود اضافه می‌کند.

بر اساس این گزارش، اپل واچ ۴۵ میلی متری سری ۷، با صفحه نمایش ۱.۹ اینچی و رزولوشن ۳۹۶ در ۴۸۴ همراه می‌باشد که نسبت به سری ۶، در حدود ۱۶ درصد افزایش داشته است. این پیکسل‌های اضافی باعث می‌شوند که واچ فیس‌ها، جزئیات بیشتری را نمایش دهند. در گزارش بلومبرگ جزئیات دقیقی در مدل مدل ۴۱ میلی متری اپل واچ سری۷ گفته نشده و فقط به طور کلی به افزایش پیکسل و اندازه صفحه نمایش اشاره گردیده است.

همچنین بخوانید:

سایر تغییرات اپل واچ سری ۷ عبارتند از پردازنده سریعتر، بدنه بزرگتر با لبه‌های صاف و صفحه نمایش نزدیک‌تر به شیشه جلویی.

برای هماهنگی با صفحه نمایش بزگتر، اپل چندین واچ فیس را نیز معرفی می‌کند. یکی از این واچ فیس‌های Modular Max است که ساعت را به صورت دیجیتالی نمایش می‌دهد و یک کامپلیکیشن کوچک و یک کامپلیکیشن بزرگ در صفحه نمایش حضور دارند.

این واچ فیس نسخه به روز شده Infograph Modular است که تنها می‌تواند یک کامپلیکیشن را نشان دهد. همچنین یک واچ فیس Continuum حضور دارد که بر اساس زمان تغییر می‌کند.

واچ فیس‌های جدید به نام Atlas و World Timer به کاربر امکان مشاهده ۲۴ منطقی زمانی را به طور همزمان می‌دهد و گزینه‌ای برای مشاهده زمان به صورت آنالوگ و دیجیتال وجود دارد.

اپل همچنین روی واچ فیس‌های جدید برای مدل هرمس و نایک طراحی کرده است. واچ فیس هرمس دارای اعدادی است که هر ساعت تغییر می‌کنند.

انتظار می‌رود که اپل واچ سری ۷ در کنار آیفون سری ۱۳ در ۲۳ شهریور معرفی شوند. ساعت هوشمند اپل ظاهرا با مشکلاتی در تولید مواجه شده و شاید عرضه آن کمی با تاخیر صورت گیرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.