خلاصه رویداد Unleashed اپل: ایرپاد ۳، مک بوک پرو ۱۴ و ۱۶ اینچی و پلن جدید اپل موزیک

اپل رویداد Unleashed را برگزار کرد که به موارد مطرح شده در آن پرداختیم. در این رویداد ایرپاد ۳، رنگ‌های جدید هوم پاد مینی، تراشه M1 پرو و M1 مکس، مک بوک پرو ۱۴ و ۱۶ اینچی معرفی شدند. ما در اینجا خلاصه رویداد Unleashed را برای شما داریم.

اپل موزیک Voice – استریم با سیری

اپل موزیک سیری

اپل پلن جدیدی از اپل موزیک را معرفی کرده که پایین‌ترین سطح محسوب می‌گردد و ۴.۹۹ دلار قیمت دارد. این پلن که Voice  نام دارد برای دسترسی به اپل موزیک با سیری است.

ایرپاد ۳ – ویژگی‌های پرمیوم با قیمت اقتصادی

ایرپاد 2021

اپل سرانجام ایرپاد ۳ را معرفی کرد که مدت زیادی منتظر آن بودیم. آخرین نسل ایرپاد دارای تراشه H1 اپل، درایورهای جدید با اعوجاج کمتر، صدایی فضایی با دالبی اتموس، اکولایزر تطبیقی و در نهایت عمر باتری ۳۰ ساعته است. این ایرپاد از مگ سیف نیز پشتیبانی می‌کند و قیمت مناسب ۱۷۹ دلار را به همراه دارد. در مقایسه با ایرپاد پرو خبری از حذف نویز فعال و سری‌های سیلیکونی نیست.

مک بوک پرو ۱۴ و ۱۶ اینچی

مک بوک پرو جدید

مک بوک پرو جدید با طراحی و بدنه جدیدی همراه است. به گفته اپل محفظه آلومینیومی جدید به صرفه جویی در فضا و بهبود کارایی حرارتی کمک می‌کند. همچنین تاچ بار حذف شده و به جای آن یک ردیف کامل از کلیدهای کاربردی قرار گرفته است. حاشیه‌های صفحه نمایش نسبت به نسل قبلی ۲۴ درصد کوچکتر شده‌اند و شما گوشه‌های گرد و البته ناچ را در صفحه نمایش این دستگاه شاهد هستید.

تراشه‌های جدید این مک بوک از نظر پردازش ۳.۷ برابر بهتر از مدل‌های اینتل عمل می‌کنند و گرافیک آن ۴ برابر بهتر است. مک بوک پرو ۱۶ اینچی تا ۲۱ ساعت عمر باتری دارد و مدل ۱۴ اینچی آن ۱۷ ساعت دوام می‌آورد.

زمان عرضه macOS Monterey

macOS Monterey نهایی

در رویداد Unleashed اپل تاریخ انتشار نسخه نهایی macOS Monterey را نیز اعلام کرد. نسخه نهایی نسل بعدی سیستم عامل macOS از تاریخ ۳ آبان در دسترس عموم قرار می‌گیرد.

رنگ‌های جدید هوم پاد مینی

اپل از سه رنگ جدید هوم پاد مینی نیز رونمایی کرد؛ نارنجی، آبی و زرد. پیش از این هوم پاد مینی فقط در رنگ‌های مشکی و سفید به فروش می‌رسید.

از طريق iPhoneHacks
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.