دو آیپد جدید در مجمع اقتصادی اوراسیا ثبت شدند

اپل با معرفی آیپد ایر ۱۰.۵ اینچی در اوایل سال جاری میلادی، همه را سورپرایز کرد. با این حال طبق شایعات ساکنین کوپرتینو روی یک آیپد جدید با صفحه نمایش ۱۰.۲ اینچی کار می‌کند که ممکن است دو مدل جدید ثبت شده در مجمع اقتصادی اوراسیا باشد.

دو آیپد جدید با شماره مدل‌های A2200 and A2232 در مجمع اقتصادی اوراسیا ثبت شدند که دارای سیستم عامل iPadOS 13 می‌باشند. متاسفانه از این ثبت، اطلاعات بیشتری نمی‌توان به دست آورد.

شرکت‌هایی که قصد فروش هر وسیله‌ای با رمزگذاری در روسیه، ارمنستان، بلاروس و سایر کشورهای عضو مجمع اقتصادی اوراسیا را دارند، باید آن دستگاه را ثبت نمایند. معمولا هر زمانی که اپل یک دستگاه جدید را در مجمع اقتصادی اوراسیا ثبت می‌کند، بعد از چندین هفته از آن رونمایی می‌شود.

احتمالا آیپد ۱۰.۲ اینچی جایگزین آیپد ۹.۷ اینچی ۲۰۱۷ می‌شود. بعید است که این دستگاه بخشی از خانواده پرو باشد چون کوچکترین عضو آن ۱۱ اینچ صفحه نمایش دارد.

آیپد ۹.۷ اینچی ۲۰۱۷ کمی قدیمی شده و مدل‌های جدید به احتمال زیاد جایگرین آن هستند. ممکن است که ما آیپدهای جدید را در رویدادی در اکتبر مشاهده کنیم، رویدادی که گفته می‌شود مک بوک پرو ۱۶ اینچی در آن رونمایی می‌گردد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.