قدم بزرگ اپل برای بهبود سیری ؛ خرید استارت‌آپ هوش مصنوعی Voysis

اپل برای بهبود سیری، استارت‌آپ هوش مصنوعی Voysis را تصاحب کرده است. این استارت‌آپ یک پلتفرم را ایجاده کرده که دستیاران مجازی را قادر می‌سازد زبان طبیعی فرد را بهتر درک کنند و تعامل را بهبود می‌بخشد. وب سایت این استات‌آپ از زمانی که به مالکیت اپل درآمده، از دسترس خارج شده است.

شرکت Voysis در دوبلین ایرلند مستقر است و در زمینه بهبود دستیاران دیجیتال در اپلیکیشن‌های فروشگاه‌های آنلاین فعالیت می‌کرده که مشتریان آن چیزی که دقیقا می‌خواستند را پیدا کنند. این شرکت هوش مصنوعی را در اختیار سایر کمپانی‌ها قرار می‌داد تا آن را در اپلیکیشن‌ها و دستیاران خود استفاده کنند. این هوش مصنوعی با درک صحیح اصطلاحات جستجو مانند من یک تلوزیون جدید LED می‌خواهم و بودجه من ۱۰ میلیون تومان است، نتایج جستجو را به مشتریان نمایش می‌داد.

اپل در واکنش به خرید Voysis به بلومبرگ گفته: هر از چند گاهی شرکت‌های کوچک حوزه فناوری را خریداری می‌کنیم و ما معمولا در مورد هدف و برنامه‌های خود صحبت نمی‌کنیم.- سخنگوی اپل

در سال ۲۰۱۸، موسس Voysis، پیتر کاهیل اعلام کرد که پس از آموزش، این هوش مصنوعی ۲۵ مگابایت حافظه می‌خواهد و بدون نیاز به اتصال به اینترنت کار خود را انجام دهد، که برای استفاده در تلفن‌های هوشمند ایده آل است.

خرید جدید اپل می‌تواند برای بهبود درک سیری از زبان طبیعی کمک شایانی کند. همچنین اپل می‌تواند پلتفرم Voysis را به برنامه نویسانی ارائه دهد که قبلا از سیری برای اپلیکیشن‌هایشان استفاده می‌کردند.

همچنین بخوانید:

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.