زمان شروع کنفرانس معرفی آیفون ۱۱ اپل به وقت شهرهای مختلف؛ تهران ۲۱:۳۰

کمتر از ۴۸ ساعت دیگر اپل سری آیفون ۱۱، اپل واچ سری ۵ و … را معرفی واهد کرد. رویداد فقط با نوآوری اپل ۱۰ سپتامبر در ساعت ۱۰:۰۰ صبح PDT به وقت محلی برگزار می‌شود. این کنفرانس در سالن استیو جابز در اپل پارک برگزار می‌شود و به وقت ایران فردا شب، ۱۹ شهریور، ساعت ۲۱:۳۰ آغاز خواهد شد. اگر در سایر کشورها هستید و زمان شروع کنفرانس را نمی‌دانید، با ما در ادامه همراه باشید.

اپل برای کنفرانس فقط رسانه‌‌های منتخب را از مطبوعات و پایگاه‌های آنلاین دعوت می‌کند. برای سایرین این کنفرانس به صورت زنده پخش می‌شود که بتوانند رونمایی محصولات اپل را مشاهده کنند. بسته به مکان زندگی، ساعت شروع کنفرانس متفاوت است. همانطور که گفته شد در ایران ساعت شروع ۲۱:۳۰ است و برای سایر کشورها می‌توانید لیست زیر را بررسی نمایید.

رویداد معرفی آیفون 11

جلوی هر شهر روز کنفرانس نیز درج شده است چون در برخی از کشورها آغاز مراسم چهارشنبه ۱۱ سپتامبر است. قطعا تیم اپل خوره با پوشش این کنفرانس در خدمت شما عزیزان است و تمامی محصولات، خدمات و ویژگی‌های معرفی شده در این کنفرانس را بررسی می‌کند. ما را در اینستاگرام دنبال کنید و عضو کانال اپل خوره در تلگرام شوید تا راحت‌تر به مطالب دسترسی داشته باشید.

همچنین بخوانید: چگونه رویداد معرفی آیفون ۱۱ را به صورت زنده ببینیم؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.