چگونه رویداد معرفی آیفون ۱۱ را به صورت زنده ببینیم؟

فردا شب ساعت ۲۱:۳۰ کنفراسن معرفی آیفون ۱۱ در کنار اپل واچ سری ۵ آغاز می‎شود. کنفرانس ‘By Innovation Only’ یا فقط با نوآوری، همانند چند سال اخیر به صورت زنده پخش می‌شود و شما به راحتی می‌توانید ار هر جا آن را مشاهده کنید.

پیش بینی می‌شود این کنفرانس تقریبا ۲ ساعت ادامه داشته باشد و تا ساعت ۲۳:۳۰ طول بکشد. این رویداد احتمالا بسیار شلوغ خواهد بود و اپل جدا از معرفی آیفون‌های جدید، جزئیات بیشتری از اپل آرکید و اپل تی‌وی + می‌دهد و همچنین از اپل واچ سری ۵ رونمایی می‌کند.

مشاهده از یوتیوب

اپل این بار کنفرانس خود را به صورت زنده در یوتیوب نیز پخش می‌کند. اتفاقی که برای اولین بار است میفتد و شما می‌توانید کنفرانس را در آیفون، دستگاه‌های اندرویدی، ویندوز، تلوزیون‌های هوشمند و … مشاهده کنید. برای این کار کافی است فقط به این لینک بروید. تنها نکته منفی اینجاست که یوتیوب در ایران فیلتر است و برای مشاهده کنفرانس در یوتیوب باید از فیلترشکن استفاده نمایید.

تماشا در اپل تی‌وی

اگر یک اپل تی‌وی در خانه خود دارید می‌توانید با استفاده از برنامه Apple Events رویداد را به صورت زنده مشاهده کنید. فقط دقت داشته باشید که این برنامه با اپل تی‌وی ۴ و بالاتر سازگار است و از اپ استور tvOS قابل دریافت می‌باشد.

اگر اپل تی‌وی ۳ یا ۲ با نسخه ۵.۰.۲ و بالاتر را دارید می‌توانید از کانال “Apple Events” که لوگوی اپل را دارد، این کنفرانس را مشاهده نمایید.

مشاهده در سافاری

شما با دستگاه‌های اپلی خود می‌توانید به وب سایت رسمی اپل (https://www.apple.com) بروید و در زمان کنفرانس، ۲۱:۳۰ سه‌شنبه همین هفته، بر روی گزینه Stream کلیک کنید.

مشاهده در ویندوز

در حال حاضر مرورگر اج مایکروسافت قابلیت پخش زنده کنفرانس اپل را دارد. برای این کار در ساعت ۲۱:۳۰ فردا شب به (https://www.apple.com) بروید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.