هواوی توییت تبریک سال جدید میلادی را با یک آیفون ارسال کرد!

سال ۲۰۱۸ به طور کلی برای کمپانی هواوی خوب آغاز نشد، آن‌ها در ابتدا با فشارهای دولت آمریکا برای فروش Mate 10 Pro مواجه شدند و این فشارها باعث شد که AT&T و Verizon، که دو اپراتور مطرح ایالات متحده آمریکا هستند، پرچمدار هواوی را به فروش نرسانند.

با وجود تنش‌هایی که ترامپ با چین دارد و مشکلاتی که این برند چینی در اروپا داشت، اما باز هم این سازنده به نحوی موفق به پیشی گرفتن از اپل در فروش جهانی شد و بیش از ۲۰۰ میلیون گوشی هوشمند در سال گذشته میلادی فروش داشت.

انتظار می‌رود با روندی که این کمپانی چینی در پیش گرفته است، به زودی رتبه اول فروش گوشی‌های هوشمند را از سامسونگ تصاحب کند، حتی اگر کارمندانش به آیفون علاقه بیشتری داشته باشند!

در توییتی که کمپانی هواوی در ۳۱ دسامبر برای تبریک سال نو ارسال کرده، نام آیفون به چشم می‌خورد و این توییت با گوشی هوشمند اپل ارسال شده است. البته این توییت پاک شد و با یک توییت مشابه جایگزین شد که این بار از آیفون ارسال نشده بود.

البته این اولین باری نیست که چنین اشتباهی از سوی مسئولین شبکه‌های اجتماعی کمپانی‌های مطرح سر می‌زد و سامسونگ نیز اخیرا این اشتباه را داشته‌ است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.