از جیلبریک iOS 12 دوری کنید!

اخیرا ابزاری برای جیلبریک iOS 12 در سطح اینترنت منتشر شده است که جعلی است و دستگاه شما را جیلبریک نمی‌کند. توسعه دهنده Unc0ver، ابزار جیلبریک iOS 11 نیز این موضوع را در توییتر تایید کرده است.

جیلبریک iOS 12

تیم‌های جلبریک همیشه تمایل دارند در حوالی جشن کریسمس ابزار جیلبریک خود را منتشر کنند و بسیاری از کاربرانی که در iOS 11 دستگاه خود را جیلبریک کرده بودند، امیدوار بودند تا پایان سال میلادی یک دستگاه iOS 12 جیلبریک شده داشته باشند. همین عوامل باعث شده که ابزارهای تقلبی جیلبریک این روزها افزایش یابند.

بسیاری از کاربران به امید جیلبریک در iOS 12، دستگاه خود را آپدیت کردند و حالا دیگر امکان دانگرید به نسخه‌های پایین‌تر را ندارند. هیچ راهی برای بازگشت از iOS 12 به iOS 11 وجود ندارد.

در حال حاضر آخرین ابزار برای جیلبریک iOS، برنامه Unc0ver می‌باشد که iOS 11 تا سومین نسخه آزمایشی iOS 11.4 را جیلبریک می‌کند. البته با توجه به اخبار اخیر برای جیلبریک iOS 12 امیدواری‌هایی ایجاد شده اما اینکه اکسپلویت‌ها به یک ابزار عمومی جیلبریک تبدیل شوند، نیازمند یک تیم قوی و وقت و هزینه است. قطعا اگر ابزاری برای جیلبر‌‌یک iOS 1‌۲ منتظر شود در اپل خوره به اطلاع شما میرسد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.