عملکرد فوق‌العاده مک بوک پرو ۸ هسته‌ای جدید

اپل به تازگی مک بوک پرو ۸ هسته‌ای جدید را معرفی کرد که اولین مدل با پردازنده ۸ هسته‌ای این کمپانی محسوب میشود. حالا در بنچمارکی قدرت این مک بوک پرو جدید سنجیده شده که نتایج قابل توجه است.

آپلود جدیدی در Geekbench با عنوان مک بوک پرو ۱۵.۳ منتشر شده که به احتمال قریب به یقین مک بوک پرو ۸ هسته‌ای اپل می‌باشد که به تازگی معرفی شده است. این مک بوک پرو در حالت تک هسته‌ای امتیاز ۵۸۷۹ را به دست آورده و امتیاز ۲۹۱۸۴ نیز حاصل کار مک بوک پرو جدید در حالت چند هسته‌ای است.

با توجه به امتیازات بسیار بالای همیشگی مک بوک پرو، اینکه محصول جدید ۸ هسته‌ای اپل چنین امتیازی را کسب کند دور از ذهن نیست. حتی اگر آن را با نسل‌های قدیمی مقایسه نکنیم قدرت این مک به وضوح مشخص است. در تصویر پایین نتایج کامل را مشاهده می‌کنید.

به طور مثال مک بوک پرو ۲۰۱۸ با پردانده اینتل Core i9 در این تست در حالت تک هسته توانسته بود امتیاز ۵۳۴۸ را به دست بیاورد. نمره چند هسته‌ای نیز برای این دستگاه ۲۲۶۲۰ بوده است. مک بوک پرو جدید ۸ هسته‌ای در حالت چند هسته‌ای، ۲۹ درصد سریعتر از بهترین مک بوک پرو نسل قبل است.

اپل در زمان معرفی این دستگاه مطابق معمول به مقایسه با نسل‌های قبلی پرداخت. به گفته کوپرتینویی‌ها مک بوک پرو ۸ هسته‌ای از مک بوک پرو ۴ هسته‌ای دو برابر سریعتر است و در مقایسه با مدل ۶ هسته‌ای حدود ۴۰ درصد سرعت بیشتری دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.