اپل روی یک آیفون انعطاف پذیر کار می‌کند

طبق یک گزارش جدید، اپل روی دستگاه‌های انعطاف پذیر کار می‌کند. در حالی که این شرکت روی آیفون انعطاف پذیر کار می‌کند، اولین دستگاه انعطاف پذیر از سوی اپل آیپد خواهد بود. طبق شایعات، احتمال دارد اپل سال آینده اولین دستگاه انعطاف پذیر خود را رونمایی کند، اما سال ۲۰۲۱ شانس بیشتری را برخوردار است.

در این گزارش ادعا شده که سامسونگ حکمران دستگاه‌های انعطاف پذیر خواهد بود. با وجود پروژه تقریبا شکست خورده Galaxy Fold، تحلیلگران شرکت UBS معتقدند که سامسونگ پرچمدار فروش دستگاه‌های انعطاف پذیر خواهد شد.

در ادامه آمده است که دستگاه‌‎های انعطاف پدیر در ابتدای راه با استقبال بهتری در بازار چین، در مقایسه با سایر کشورها، مواجه می‌شود. کاربران چینی زمانی که تلفن‌های هوشمند با صفحه نمایش‌های بزرگ در بازار ظهور کردند، بهتر از سایر نقاط خرید کردند و احتمال می‌رود این شرایط برای دستگاه‌های انعطاف پذیر نیز صادق باشد.

چندی پیش نیز، تحلیلگر موسسه IHS Markit، آقای جف لین در گزارشی ادعا کرد که اپل در سال ۲۰۲۰ از آیپد انعطاف پذیر خود رونمایی خواهد کرد.

با وجود اخبار متعددی که پیرامون دستگاه‌های انعطاف پدیر می‌شنویم، اما هنوز هم یک تلفن هوشمند یا تبلت با این مشخصه عرضه نشده است. سامسونگ و هواوی قرار بود در نیمه اول سال ۲۰۱۹ از گوشی‌های هوشمند انعطاف پذیر خود رونمایی کند. با این وجود سامسونگ عرضه Galaxy Fold را کنسل کرد، هواوی نیز اعلام کرد که Mate X نیاز به زمان بیشتری برای بررسی دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.