watchOS 8.5.1 با رفع باگ و مشکلات امنیتی منتشر شد

اپل یک آپدیت کوچک برای ساعت‌های هوشمند خود به نام watchOS 8.5.1 منتشر کرده که مشکلات امنیتی و باگ‌ها را رفع می‌نماید.

تغییرات watchOS 8.5.1 چیست؟

طبق یادداشت رسمی اپل که با watchOS 8.5.1 منتشر شده، این به روزرسانی شامل رفع مشکلات امنیتی و باگ‌ها برای اپل واچ می‌شود. هیچ توضیحات بیشتری در این یادداشت نیامده و خبری از تغییرات عمده و ویژگی‌های جدید نیست. برخلاف اغلب موارد، حتی صفحه‌ای برای مشکلات امنیتی رفع شده در watchOS 8.5.1 وجود ندارد که نشانه خوبی می‌باشد و حاکی از آن می‌باشد که آپدیت قبلی اپل واچ، مشکل چندانی نداشته است.

همچنین بخوانید:

چگونه watchOS 8.5.1 را روی اپل واچ نصب کنیم؟

برای نصب آپدیت جدید  watchOS بر روی اپل واچ خود باید از گزینه Software Update در برنامه Watch آیفون استفاده نمایید که در ادامه مراحل آن آمده است:

  • برنامه Watch را در آیفونی که با اپل واچ جفت شده، باز کنید
  • از برنامه باز شده به تب My Watch بروید
  • گزینه General و سپس Software Update را انتخاب نمایید

در این صفحه بعد از بررسی اگر آپدیتی موجود باشد، نمایش داده می‌شود و می‌توانید آن را نصب کنید. ممکن است در فرآیند به روزرسانی از شما رمز عبور آیفون یا اپل واچ خواسته شود. برای آپدیت مطمئن شوید اپل واچ شما حداقل ۵۰ درصد شارژ دارد و هنگام نصب و تا پایان به روزرسانی، آن را به شارژر متصل نمایید. هنگام نصب آپدیت، اپل واچ را از آیفون دور نکنید تا در محدوده شناسایی یکدیگر باشند.

آیا باید آپدیت جدید اپل واچ را نصب کنم؟

از آنجایی که ویژگی جدید یا تغییر قابل توجهی برای این آپدیت ذکر نشده، نصب آن برای اغلب کاربران چندان جذاب نیست. با این حال به گفته اپل این به روزرسانی اپل واچ شما را ایمن‌تر و البته با باگ کمتر همراه می‌کند. با این شرایط اگر قصد نصب این به روزرسانی را دارید، بهتر است چند روز دست نگه دارید تا مطمئن شویم مشکل خاصی در این نسخه وجود ندارد.

از طريق iDB
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.