نسخه‌های ۴.۰.۱ و ۴.۰.۲ جیلبریک Unc0ver منتشر شد

همانطور که می‌دانید Pwn20wnd و تیم وی موسوم به unc0ver، به تازگی نسخه جدیدی از ابزار جیلبریک خود را منتشر کردند که می‌توانید دستگاه‌های دارای تراشه A12(X) – A13 را با iOS 13.0 – iOS 13.3 جیلبریک نمایید. با این عرضه unc0ver اولین ابزار جیلبریکی است که توانایی جیلبریک آیفون ۱۱، آیفون ۱۱ پرو و آیفون ۱۱ پرو مکس را دارد و همچنین اولین ابزاری می‌باشد که می‌توانید آیفون XR، آیفون XS و آیفون XS مکس را در iOS 13 جیلبریک نماید.

در فاصله ۷۲ ساعت پس از عرضه اولین نسخه، تیم unc0ver دو آپدیت برای آن منتشر کرده است. این به روزرسانی‌ها عمده نیستند و جهت برطرف کردن چندین مشکل مهم منتشر شدند.

تغییرات نسخه ۴.۰.۱ جیلبریک unc0ver

  • رفع مشکل اپ استور در دستگاه‌های A12 – A13
  • برطرف شدن باگ نمایش نوتیفیکیشن
  • افزایش پایداری دستگاه‌های دارای A12 – A13

تغییرات نسخه ۴.۰.۲ جیلبریک unc0ver

  • رفع مشکل پشتیبانی از iOS 13 – iOS 13.2.3
  • برطرف شدن اینجکشن به وب کانتنت

اگر با نسخه اولیه unc0ver به مشکل برخورد کردید، احتمال دارد که آپدیت‌های جدید مشکل شما را برطرف نماید. لازم به ذکر است که این ابزار برای جیلبریک دستگاه‌های A12 – A13 با سیستم عامل iOS 13.0 – iOS 13.3 کاربرد دارد و برای جیلبریک دستگاه‌های دارای A11 و قدیمی‌تر باید از checkra1n استفاده نمایید.

شما همیشه می‌توانید آخرین نسخه این ابزار را از وب سایت رسمی آن دانلود نمایید. اگر تا کنون دستگاه خود را جیلبریک نکردید و قصد این کار را دارید می‌توانید از آموزش‌های گام به گام ما استفاده نمایید.

آموزش جیلبریک:

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.