اولین تریلر از سریال Amazing Stories منتشر شد

داستان‌های شگفت انگیز یا همان Amazing Stories، تولید دهه ۱۹۸۰ میلادی است که برنده جوایز بسیاری شد. خالق این سریال علمی – تخیلی استیون اسپیلبرگ کارگردان، تهیه کننده و نویسنده امریکایی است. حالا پس از گذشت بیش از ۳۰ سال اپل با استیون اسپیلبرگ شروع به همکاری کرده و قرار است داستان‌های شگفت انگیز دوباره تولید شود.

این سریال طبق اعلام قبلی در ۱۶ اسفند ماه ۱۳۹۸ در سرویس اپل تی‌وی + به نمایش در خواهد آمد. اپل حالا اولین تریلر رسمی Amazing Stories را منتشر کرده است. اگر محدودیت خاصی در این سریال نباشد، ما آن را با زیرنویس فارسی در اپل خوره برای شما عزیزان قرار خواهیم داد.

در سری قبلی داستان‌های شگفت انگیز، هر قسمت از سریال بازیگران و کارگردان متفاوتی داشت که به احتمال قریب به یقین در سری جدید هم این رویه پیش گرفته می‌شود.

در ۱۶ اسفند ۵ قسمت از این سریال با نام‌های «شکاف»، «آهنگ‌های زندگی»، «دینامان و ولت»، «گرما» و «انبار» منتشر خواهد شد.

پروژه شروع مجدد این سریال به سال ۲۰۱۵ برمیگردند که NBC آن را در دستور داشت اما هرگز فیلمبرداری را شروع نکرد تا در سال ۲۰۱۷ اپل به سراغ آن رفت. غول کوپرتیونیی فناوری برای فصل اول سریال سفارش ۱۰ قسمت از آن را داده است.

یکی از قسمت‌های این سریال با بازی ادوارد برنز، آستین استول و کری بیشه دنبال می‌شود. مرحوم رابرت فورستر هم قبل از مرگ در این سریال به عنوان آخرین نقش زندگیش حضور داشت. شما می‌توانید تریلر سریال Amazing Stories را در بالا مشاهده نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.