اپل دو مدل آیفون SE 2 در سال ۲۰۲۰ روانه بازار خواهد کرد

دیگر این راز بر کسی پوشیده نیست که اپل در نظر دارد مجددا آیفون SE تولید کند. آیفون ارزان قیمت اپل احتمالا آیفون SE 2 و یا آیفون ۹ نامیده می‌شود. به تازگی گزارش جدیدی از دیجی تایمز منتشر شده که در آن ادعا گردیده اپل دو مدل آیفون SE 2 در سال ۲۰۲۰ عرضه خواهد کرد.

دیجی تایمز ادعا کرده که این اطلاعات خود را از زنجیره تامین اپل گرفته است. بر اساس این گزارش، اپل یک مدل دیگر با صفحه نمایش LCD در سال ۲۰۲۰ به سری آیفون خود اضافه می‌کند. انتظار می‌رود که این دستگاه دارای یک نمایشگر ۵.۵ اینچی یا ۶.۱ اینچی باشد و در پایان سال ۲۰۲۰ یا در اوایل سال ۲۰۲۱ به بازار عرضه خواهد شد.

یکی از شرکای اپل جزئیات نقشه راه اپل در سال ۲۰۲۰ را دریافت کرده که در آن به عرضه ۶ مدل آیفون اشاره شده است. مینگ-چی کو در گزارش اخیر خود به عرضه ۵ مدل جدید در سال ۲۰۲۰ اشاره داشته است. انتظار می‌رود که ششمین مدل آیفون همان آیفون SE 2 دوم باشد. احتمالا آیفون SE 2 شبیه به آیفون ۸ می‌باشد و دارای تاچ آیدی و تراشه A13 است. با این حال دوربین تکی در پشت این دستگاه استفاده می‌شود.

در این گزارش کو خاطر نشان ساخته که اپل در نیمه اول سال ۲۰۲۰ آیفون SE 2 را با نمایشگر ۴.۷ اینچی روانه بازار خواهد کرد. پس از آن هم باید منتظر آیفون‌های رده بالا باشیم که همگی به نمایشگرهای اولد مجهز هستند. ادامه خط تولید آیفون ۲۰۲۰ شامل آیفون ۵.۴ اینچی، دو مدل ۶.۱ اینچی و یک ۶.۷ اینچی است که در نیمه دوم سال ۲۰۲۰ معرفی و روانه بازار می‌گردند.

ما در گذشته هم شاهد عرضه آیفون‌های جدید از سوی اپل بودیم. با آیفون ۶، اپل مدل پلاس را معرفی کرد که صفحه نمایش بزرگتری نسبت به نسخه معمولی داشت. بعد از آن ما شاهد آیفون X بودیم. در صورت صحت گزارش بالا، احتمالا ما شاهد ۶ مدل آیفون خواهیم بود. قطعا آیفون SE 2 طرفداران خاص خود را دارد زیر برخی آیفون‌های کوچک‌تر را ترجیح می‌دهند که دارای سخت افزاری به روزی هم هست. به شخصه فکر می‌کنم که عرضه دو مدل آیفون SE جدید کمی دور از ذهن است.

منبع Digitimes
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.