بعد از معرفی گلکسی نوت ۱۰ ؛ حذف آگهی‌هایی که نبود پورت ۳.۵ م.م آیفون را مسخره می‌کردند!

اپل در سال ۲۰۱۶ و با عرضه آیفون ۷، پورت محبوب ۳.۵ م.م هدفون را از دستگاه خود حذف کرد و سامسونگ نیز همین مسئله را به سخره گرفت. حالا کره‌ای ها تصمیمی که مسخره می‌کردند را خود اجرا کردند و در گلکسی نوت ۱۰ خبری از پورت هدفون ۳.۵ م.م نیست!

سامسونگ تمام ویدیوهای تبلیغاتی که در آن‌ها نبود این پورت را مسخره کرده، حذف نموده است. تمامی این ویدیوها از کانال‌های اصلی یوتیوب سامسونگ حذف شده‌اند و فقط تنها در برخی از کانال‌های منطقه‌ای وجود دارند.

اما چرا سامسونگ پورت هدفون محبوب ۳.۵ م.م را از پرچمدار خود حذف کرد؟ استدلال سامسونگ همانند اپل و سایر تولید کنندگان است، با حذف پورت هدفون، فضای داخلی دستگاه آزاد شده و از آن برای باتری بزرگتر و موتور ویبره جدید استفاده کرده‌اند.

سری گلکسی نوت ۱۰ اولین پرچمدار سامسونگ می‌باشد که بدون پورت هدفون به بازار عرضه شده است. این روندی است که احتمالا کره‌ای‌ها سال‌های آینده هم در پیش خواهد گرفت.

اگر هنوز هم به خرید یک تلفن هوشمند با پورت هدفون علاقه دارید، گزینه‌های شما به سرعت روبه کاهش هستند. ما در آینده بسیار نزدیک احتمالا تمامی پرچمداران را بدون این پورت مشاهده می‌کنیم.

ما در ابتدای و انتهای مطلب نیز دو ویدیو برای شما قرار دادیم. ویدیوی بالا یکی از ویدیوهای حذف شده از سمت سامسونگ است. ویدیو زیر نیز مجموعه تبلیغات‌های سامسونگ تحت سری «مبتکرانه» می‌باشد که برخی از آن‌ها هم حذف شده‌اند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.