تصویر درز شده از Beats Studio Buds اپل

تصویری از هدفون تو گوشی آینده اپل با نام Beats Studio Buds منتشر شده است. هفته پیش با بررسی iOS 14.6 مشخص شد که اپل در حال آماده سازی یک هدفون جدید است که تحت برند بیتس با نام Studio Buds معرفی خواهد شد. در نسخه نامزد انتشار iOS 14.6، تصاویر و انیمیشن‌های شارژ مربوط به این محصول، دیده شده است. اکنون MySmartPrice که سابقه خوبی در افشای اطلاعات مربوط به اپل دارد، تصویر این هندزفری را قبل از معرفی رسمی، منتشر کرده است.

تصویر به ما طراحی تو گوشی مشابه Powerbuds Pro بیتس را نشان می‌دهد. طبق تصویر، Beats Studio Buds مانند ایرپاد پرو اپل دارای سری‌های سلیکونی قابل تعویض است که البته این سری‌ها در تصویر مشخص نیستند. علاوه بر این‌ها، برند Apple در قسمت داخلی این هندزفری دیده می‌شود.

البته MySmartPrice اعلام کرده که صحت عکس را نمی‌تواند تایید کند زیرا از یک منبع ناشناس به دست آورده است.

طبق گزارش‌های قبلی، Beats Studio Buds از یک تراشه H1 یا W1 اپل بهره می‌برد که قابلیت هی سیری و جفت سازی فوری را فراهم می‌سازد. علاوه بر این، گفته می‌شود این هندزفری دارای قابلیت حذف نویز فعال است. هیچ اطلاعاتی در مورد پشتیبانی یا عدم پشتیبانی از اپل موزیک بدون افت کیفیت یا صدای فضایی با دالبی اتموس وجود ندارد.

مشخص نیست که اپل چه زمانی از این محصول رونمایی می‌کند. اما با وجود تصاویر و انیمیشن‌های یافته شده در iOS 14.6، عرضه Beats Studio Buds به زودی رخ می‌دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.