فن خنک کننده RGB مگ سیف برای سری آیفون ۱۲ و آیفون ۱۳

آیا کارهای سنگین را در آیفون خود انجام می‌دهید یا آیفون به عنوان یک دستگاه گیمینگ برای شما است؟ کمپانی شناخته شده Razer یک فن خنک کننده جدید سازگار با مگ سیف معرفی کرده که برای سری آیفون ۱۲ و آیفون ۱۳ به فروش می‌رسد. این محصول جالب دارای نورپردازی RGB نیز است.

این محصول که Razer Phone Cooler Chroma نام دارد، راهی ایده آل برای خنک نگه داشتن گوشی است و با حضور آن می‌توانید مدت طولانی را با آیفون خود بازی کنید. همچنین اگر آیفون شما به خاطر قرار گرفتن در معرض نور خورشید یا گرما بیش از حد داغ شده، می‌توانید از این خنک کننده استفاده نمایید.

نور پردازی RGB این دستگاه دارای ۱۲ لامپ LED است که توانایی تولید ۱۶.۸ میلیون رنگ را دارند که گزینه‌های متعددی را برای سفارشی سازی ارائه می‌دهد. خنک کنندگی دستگاه توسط یک فن هفت پره، یک موتور با سرعت ۶۴۰۰ دور در دقیقه و یک هیت سینگ آلومینیومی صورت می‌گیرد. این گجت همچنین دارای یک قطعه خنک کننده پلیتر و صفحه خنک کننده برای پخش حرارت CPU است که گرما را از گوشی می‌گیرد و به سمت هیت سینک و فن هدایت می‌نماید.

شاید فکر کنید که صدای فن با سرعت ۶۴۰۰ دور در دقیقه بلند است اما به ادعای Razer، با سرعت زیاد صدای آن حداکثر به ۳۰ دسی بل می‌رسد که یعنی به سختی قابل شنیدن است. برای مقایسه سطح صدا در فضای اداری معمولی به ۴۵ دسی بل می‌رسد.

آیفون از طریق بلوتوث با Razer Phone Cooler Chroma ارتباط برقرار می‌کند تا سرعت فن و تنظیمات RGB را کنترل نماید. انرژی این خنک کننده توسط یک کابل USB-C به USB-C به طول ۱.۵ متر تامین می‌گردد.

Razer Phone Cooler Chroma قیمتی معادل ۶۰ دلار دارد که البته برای دستگاهای اندرویدی نیز در دسترس است و با گیره به پشت دستگاه متصل می‌گردد. اما در آیفون سری ۱۲ و ۱۳ اتصال از طریق آهنربا صورت می‌گیرد.

نظر شما درباره این فن خنک کننده آیفون محصول چیست؟ آیا فکر می‌کنید یک هزینه اضافه است یا به فکر خرید آن هستید؟

Razer Phone Cooler Chroma

از طريق Razer
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.