در کنار آیفون ۱۳ ، یک شارژر مگ سیف جدید عرضه می‌شود

با اعلام اپل، ما در ۲۳ شهریور ماه شاهد برگزاری رویداد سپتامبر اپل خواهیم بود. ستاره این رویداد آیفون ۱۳ می‌باشد مگر اینکه تیم اپل «یک چیز دیگر» را معرفی نماید. پرونده جدید FCC (کمیسیون ارتباطات فدرال ایالات متحده آمریکا) از اپل، نشان می‌دهد که این کمپانی یک نسخه جدید مگ سیف را عرضه می‌کند، که احتمالا به لطف آهنربای قوی‌تر، سرعت شارژ سریع‌تری را به همراه دارد. کمپانی‌ها قبل از عرضه یک محصول باید آن را در FCC ثبت کنند و مورد بررسی قرار گیرد.

طبق اطلاعات مندرج در این پرونده، احتمالا این مگ سیف جدید در کنار سری آیفون ۱۳ معرفی و عرضه می‌شود. شماره مدل این مگ سیف جدید A2548 است، در حالی که نسخه معرفی شده در کنار آیفون ۱۲ دارای شماره مدل A2140 بود.

اپل در ۲۱ مراداد، مدل‌های آزمایشی را به FCC تحویل داده است. در اطلاعات این پرونده هیچ تغییر قابل توجهی نسبت به نسل قبلی دیده نمی‌شود. گاهی اوقات اپل شماره مدل را حتی برای تغییرات کوچک و نامحسوس هم تغییر می‌دهد.

همچنین بخوانید:

اما نکته جالب اینجاست که کمیسیون ارتباطات فدرال، این شارژر مگ سیف جدید را با هشت مدل مختلف آیفون آزمایش کرده است. ۴ مدل آن‌ها با عتوان تلفن قدیمی و شماره مدل A2341, A2172, A2176 و A2342 هستند که می‌دانیم متعلق به سری آیفون ۱۲ می‌باشند. اما چهار دستگاه دیگر که در پرونده با عنوان تلفن جدید نام برده شده‌اند، ناشناخته هستند. این ۴ دستگاه ناشناخته احتمالا همان سری آیفون ۱۳ است که در ۲۳ شهریور ماه انتظارشان را داریم.

ما در گذشته شایعه‌ای مبنی بر تقویت آهنربای پشت سری آیفون ۱۳ داشتیم که این می‌تواند به معنای آماده سازی محصولات جدید برای مگ سیف، از جمله شارژر باشد.

از طريق 9To5Mac
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.