اپل تریلر جدید سریال Dickinson را منتشر کرد

یکی از سریال‌هایی که در زمان شروع به کار سرویس اپل تی‌وی+ پخش می‌شود، Dickinson _دیکینسون_ می‌باشد و به تازگی تریلر جدیدی از آن منتشر گردیده است.

اپل یک تریلر را با عنوان جاودانگی برای سریال کمدی خود در یوتیوب منتشر کرده است که در حدود دو دقیقه زمان دارد. شخصیت اصلی این سریال امیلی دیکینسون، شاعر آمریکایی می‌باشد که درقرن نوزده میلادی زندگی می‌کرد. بازیگر این نقش هیلی استاینفلد، بازیگر و خواننده ۲۲ ساله آمریکایی است که در فیلم‌های بامبلبی و آستانه هفده‌ سالگی هم نقش آفرینی کرده است.

این سریال کمدی که قسمت‌های نیم ساعته دارد به محدودیت‌های جامعه، جنسیت و خانواده از نگاه یک دختر شاعر جوان و شورشی می‌پردازد.

در این سریال ستارگان دیگری همچون جین کراکوفسکی، توبی هوس، الا هانت، ویز خلفیه و … نیز حضور دارند. نویسندگی و تهیه کنندگی این فیلم بر عهده النا اسمیت بوده است. استاینفلد به عنوان یکی از تهیه کننده‌های این اثر نیز فعالیت می‌کند.

با وجود اینکه ژانر این کار کمدی است اما با دیدن این تریلر متوجه محتوای دراماتیک آن نیز می‌شویم. قطعا اگر محتوای سریال به ما اجازه بدهد، آن را به طور کامل و با کیفیت‌های مختلف برای شما عزیزان قرار می‌دهیم.

سرویس اپل تی‌وی + از تاریخ ۱۰ آبان شروع به کار می‌کند و شما با پرداخت ماهیانه ۴.۹۹ دلار می‌توانید از آن استفاده کنید. البته اگر از دستگاه‌های جدید اپل نیز خریداری کرده باشید، یک سال به طور رایگان به این سرویس دسترسی دارید. نظر شما در مورد سریال دیکینسون چیست، آیا می‌تواند یک عنوان موفق شود؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.