پیام‌های ناپدید شونده واتس اپ : فعال سازی به صورت پیش‌فرض و زمان‌های بیشتر

واتس اپ خیلی دیر و کند قابلیت‌های جدید را به پلتفرم خود اضافه می‌کند. اکنون سرویس پیام رسانی متعلق به متا (فیسبوک سابق)، کنترل بیشتری را برای پیام‌های ناپدید شونده به کاربران می‌دهد. به تازگی گزینه‌ای برای فعال بودن پیام‌های ناپدید شونده به صورت پیشفرض و همچنین مدت زمان‌های جدید اضافه شده است.

واتس اپ سال گذشته ویژگی پیام‌های ناپدید شوند را معرفی کرد. با این ویژگی پیام‌های موجود در یک مکالمه بعد از ۷ روز ناپدید می‌شدند. اکنون واتس اپ دو گزینه زمانی دیگر را برای این ویژگی اضافه کرده است: ۲۴ ساعت بعد یا ۹۰ روز. برای رسانه‌ها نیز از قبل گزینه View Once وجود دارد که بعد از اینکه گیرنده آن را مشاهده کند، حذف می‌شود.

همچنین بخوانید:

واتس اپ همچنین یک گزینه جدید برای فعال کردن قابلیت پیام‌های ناپدید شونده به طور پیشفرض برای تمامی چت‌های جدید اضافه کرده است. همچنین گزینه‌ای را به شما ارائه می‌دهد که هنگام ایجاد یک گروه، این قابلیت را فعال کنید. این ویژگی‌های جدید اختیاری هستند و البته چیزی را در چت‌های موجود تغییر نمی‌دهند یا حذف نمی‌نمایند.

اگر ویژگی پیام‌های ناپدید شونده را در یک چت فعال کنید، واتس اپ این مسئله را به فرد مقابل نیز اطلاع می‌دهد. با این حال هیچ اجباری در استفاده از ویژگی نیست و می‌توانید مکالمات دلخواه را برای همیشه نگهداری کنید.

اگر می‌خواهید ویژگی پیام‌های ناپدید شونده را در واتس اپ آیفون به صورت پیشفرض فعال کنید، مراحل زیر را دنبال نمایید:

۱- WhatsApp را به آخرین نسخه آپدیت کنید.

۲- واتس اپ را باز کرده و به منوی Settings بروید.

۳- از صفحه باز شده گزینه Account و سپس Privacy را انتخاب نمایید.

۴- از صفحه باز شده روی Default Message Timer بزنید و زمان مورد نظرتان را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید این ویژگی به صورت پیشفرض خاموش باشد، گزینه Off را انتخاب نمایید.

از طريق واتس اپ
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.