آیفون SE 4 در سال ۲۰۲۳ با صفحه نمایش ۵.۷ اینچی همراه است

تحلیلگر Display Supply Chain Consultants، راس یانگ، ادعا می‌کند که آیفون SE 4 با صفحه نمایش ۵.۷ اینچی همراه است و در سال ۲۰۲۳، به جای ۲۰۲۴، عرضه خواهد شد. او همچنین اشاره کرد که آیفون SE 3 که در سال ۲۰۲۲ معرفی می‌شود، دارای ۵G و صفحه نمایش ۴.۷ اینچی LCD است.

شایعات قبلی حاکی از آن بود که آیفون SE 4 در سال ۲۰۲۴ عرضه می‌شود، اما یانگ ادعا می‌کند که سال ۲۰۲۳ محتمل‌تر است و با صفحه نمایش ۱ اینچ بزرگتر، نسبت به نسل قبلی، عرضه می‌گردد.

وی در توییت خود ادعا می‌کند که نام آیفون SE نسل بعد، آیفون SE+ 5G خواهد بود. پیش از این شایعه شده بود که آیفون SE بعدی با صفحه نمایش ۵.۷ یا ۶.۱ اینچی همراه است، اما طبق گزارشات فعلی، مانند آخرین نسل با صفحه نمایش ۴.۷ اینچی عرضه می‌گردد. تراشه این دستگاه A15 بایونیک، همان تراشه استفاده شده در سری ۱۳، است که در کنار ۵G جز نقاط قابل توجه آیفون SE 3 خواهند بود.

با توجه به توییت راس و گمانه زنی‌های قبلی، احتمالا آیفون SE 2022 ارتقا قابل توجهی نسبت به مدل فعلی نیست. با این حال حضور ۵G می‌تواند بسیاری از کاربران را مجاب به خرید مدل جدید نماید.

با این اوصاف نام گذاری آیفون SE+5G را نمی‌توان جدی گرفت، چون اپل سبک خاصی را برای نام گذاری آیفون دنبال می‌کند و این نوع نام گذاری دور از ذهن است.

از طريق توییتر
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.