سری آیفون ۱۴ با رنگ جدید همراه است

طبق شایعه جدیدT سری آیفون ۱۴ با رنگ های جدید از جمله بنفش عرضه خواهد شد. یک پست حذف شده در شبکه اجتماعی چینی Weibo گزینه‌های رنگی احتمالی را برای آیفون ۱۴ و آیفون ۱۴ پرو فاش کرد.

طبق این اطلاعات، آیفون ۱۴ و آیفون ۱۴ مکس در رنگ‌های مشکی، سفید، آبی، قرمز و بنفش عرضه می‌گردد. در همین حال مدل‌های گران‌تر آیفون ۱۴ پرو و آیفون ۱۴ پرو مکس در رنگ‌های گرافیتی، طلایی، نقره‌ای و بنفش به دست مشتریان می‌رسد. گفته می‌شود رنگ بنفش جدید پویا است و بر اساس شرایط نور تغییر می‌کند.

اگر منظور از سفید و سیاه در این مطلب رنگ‌های Starlight و Midnight باشد، یعنی رنگ‌های صورتی و سبز سری آیفون ۱۳ در نسل بعدی حضور ندارند. همچنین خبری از رنگ‌های آبی و سبز سری آیفون ۱۳ پرو نیست. تعداد کلی گزینه‌های رنگی سری آیفون ۱۴ با سری آیفون ۱۳ برابر است.

در مورد گزینه رنگی بنفش، مشخص نیست که چگونه بر اساس شرایط نوری تغییر خواهد کرد. این شرکت می‌تواند فرآیند تولید جدیدی را برای تنوع رنگ اتخاذ کند یا از همان فرآیند رنگ آبی سیرا استفاده نماید. اپل می‌گوید که روکش رنگی آبی سیرا (Sierra Blue) از چندین لایه سرامیک فلزی نانو تشکیل شده تا سطح خیره کننده و بادوام داشته باشد.

علاوه بر این، در پست Weibo ادعا شده بود که مدل‌های آیفون ۱۴ دارای طراحی جدید فلاش True Tone هستند و یک دایره کوچک در یک دایره بزرگ قرار می‌گیرد. خبری از توضیحات چندانی نیست و صرفا مشخص می‌شود که اپل آرایش فعلی فلاش را که در آن دو LED در نیمکره‌های مستقل قرار گرفته‌اند، تغییر می‌دهد.

شایعه فعلی در مورد طراحی مجدد فلاش True Tone با شماتیک‌ها و رندرهای CAD درز شده در تناقض است. با این حال اطلاعات قبلی از منابع معتبرتری منتشر شدند و نشان می‌دادند که طراحی فلاش تغییری نمی‌کند.

آیا دوست دارید سری آیفون ۱۴ را در رنگ‌های جدید مشاهده کنید؟ نظر شما در مورد آیفون ۱۴ بنفش با قابلیت تغییر رنگ چیست؟ در قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید.

از طريق AppleTrack
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.