آیفون ۱۳ پرو با یک کد QR از طلا

خاویا یا همان Caviar، یک برند روسی تلفن‌های همراه و لوازم جانبی لوکس سفارشی می‌باشد که به تازگی محصولی را معرفی کرده است. این محصول آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرو مکس با یک کد QR شخصی می‌باشد که پشت تلفن هک شده است. این QR کد با تیتانیوم و روکش طلا ساخته شده است.

سری آیفون ۱۳ خاویار با پشتیبانی از QR کد، Digital Signature یا همان امضای دیجیتال نام دارد و در حال حاضر در وب سایت Caviar برای فروش قرار گرفته است.

ایده این سری را می‌توان ناشی از همه گیری کرونا دانست، در حال حاضر در بسیاری از کشورها با وجود شیوع ویروس کرونا همراه داشتن یک مدرک معتبر یا کد QR مربوط به آن، مبنی بر واکسینه بودن و عدم ابتلا الزامی است.

بسیاری از افراد گواهی واکسن خود را به عنوان تصویر پس زمینه در لاک اسکرین و هوم اسکرین قرار می‌دهند تا برای استفاده روزمره در دسترس باشد.

همچنین بخوانید:

البته الزاما نباید کد QR هک شده از طلا و تیتانیوم مربوط به کرونا باشد تا پشت آیفون ۱۳ پرو خاویار هک گردد. شما می‌توانید هر اطلاعاتی را در قالب QR کد ثبت کنید.

سه نسخه مختلف سری امضای دیجیتال وجود دارد: QRMATRIX, BLACK CARD و GOLDEN CARD.

نسخه GOLDEN CARD گران‌ترین آن‌ها است و برای آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرو مکس به ترتیب ۳۵۳۷۰ و ۳۹۹۸۰ دلار قیمت دارد.

بدنه از تیتانیوم مشکی با روکشی‌های لیزری طلایی ساخته شده است. در بدنه اطلاعات مدل گوشی و شماره منحصر به فرد تلفن نیز دیده می‌شود. کمپانی خاویار اعلام کرده که تنها ۱۹ نسخه از آیفون ۱۳ پرو مکس تولید می‌کند و اشاره‌ای به تعداد نسخه‌های آیفون ۱۳ پرو نکرده است.

همانطور که می‌دانید، این نوع گوشی‌های لوکس برای اغلب مردم دنیا غیر قابل خرید هستند. کمپانی خاویار نیز این آیفون‌ها را برای فروش بالا تولید نمی‌کند و هدف آن‌ها ایجاد یک محصول دست نیافتنی برای افرادی خاص است.

آیفون 13 QR کد خاویار

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.